Новини Одеси та Одеської області

Адвокат онлайн: як отримати юридичну допомогу

Адвокат онлайн: як отримати юридичну допомогу

У повсякденному житті багато хто з нас стикається з проблемами, які часто без юридичної допомоги не вирішити. Стосується це не лише фізичних осіб, а й підприємців, які провадять господарську діяльність.

Знайти правовий вихід із будь-якої ситуації допоможе онлайн консультація адвоката, яку можна замовити, не виходячи з дому чи офісу.

Як відбувається онлайн консультація?

Достатньо просто зайти на сайт і вибрати спеціаліста або залишити заявку з описом своєї проблеми. Спілкування між адвокатом та клієнтом відбувається не в одному кабінеті, а за допомогою сучасної телекомунікації. Для цього вам знадобляться телефон, або комп’ютер з виходом в інтернет. Під час консультації ви можете перебувати вдома, в офісі чи просто на вулиці – в Україні чи закордоном, це не має жодного значення. У цьому плюс онлайн-консультацій. Людина не прив’язана до місця. Обумовлено час, коли потрібно вийти на зв’язок. Необхідні документи, точніше копії, надсилаються на електронну пошту. Так само приходить і письмовий висновок.

Що стосується питань, з якими можна звернутися до адвоката онлайн, то тут усе ясно. Наприклад, DealOk спеціалізується на кримінальному, сімейному, фінансовому, земельному праві, бізнесі, охоплюючи усі сфери життєдіяльності. Тому без кваліфікованої допомоги ви точно не залишитеся.

Коли краще віддати перевагу письмовій консультації?

Насамперед слід зазначити, що під самим поняттям «письмова консультація» мається на увазі така правова допомога, як підготовка договорів та їхня експертиза, а також складання інших документів. Наприклад, адвокат допоможе розробити проект договору про поділ майна між чоловіком та дружиною, які розривають шлюб.

Готові документи адвокат надсилає клієнту електронною поштою або через месенджери.

Письмова консультація – це повноцінний правовий висновок, з яким можна йти до суду та відстоювати свої права.

Які питання допоможе вирішити усна консультація?

Усна консультація залишається найпопулярнішим форматом правової допомоги. Досвідчений юрист підкаже як вирішити земельну суперечку із сусідом, відновиться на роботі після незаконного звільнення, вступити у спадок та інше.

Якщо ви звикли спілкуватися «віч-на-віч» і телефонне консультування вам не підходить, можна спілкуватися за допомогою відеозв’язку, така консультація повністю замінить особисту зустріч.

Щоб не прогаяти нічого важливого, краще записати всю розмову на диктофон або зробити нотатки в блокноті.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: