Новини Одеси та Одеської області

«Послуги ЮА» активно розширюють базу майстрів із ремонту квартир в Одесі

«Послуги ЮА» активно розширюють базу майстрів із ремонту квартир в Одесі

Команда представників популярного в Одесі онлайн-сервісу «Послуги ЮА» повідомила про помітне збільшення кількості представлених на цьому майданчику фахівців із ремонту квартир та будинків. Це рішення дозволить користувачам даного сайту помітно прискорити та спростити пошук підрядників для виконання будь-яких необхідних ремонтних робіт.

Сервіс «Послуги ЮА» є великим, всеукраїнським агрегатором для підбору фахівців різного профілю. Причому не лише про ремонт приміщень. На сайті за адресою poslugy.ua ви зможете, наприклад, знайти майстрів з буріння свердловин, озеленення ділянки або прибирання будівель. Хоча основне поле для цього майданчика – саме ремонт. За допомогою цього сервісу можна підбирати майстрів для всіх типів послуг: чорнове оздоблення приміщень, монтаж сантехніки, укладання плитки, поклейка шпалер, ліпнина та розпис, встановлення стель, роботи з гіпсокартоном, утеплення фасадів, електрика та багато іншого. У каталозі сайту є спеціалісти як за окремими напрямками, так і готові до реалізації проектів комплексно, що називається, «під ключ». Також необхідно відзначити досить великий розділ будівельних майстрів. Вони зводять котеджі та зруби, гаражі, лазні та сауни, альтанки, альтанки та тераси, паркани або огорожі з воротами, навіси та маркізи, басейни та ще багато, багато іншого.

Такий найширший «асортимент» приваблює до сервісу «послуги ЮА» більше і більше замовників – а це призводить до збільшення кількості і доступних виконавців. Наприклад, якщо зараз зайти тільки в розділ «Ремонт квартир в Одесі», то можна побачити анкети вже більш ніж двох сотень майстрів! Адже таких розділів – кілька десятків… При цьому сайт майданчика продуманий у деталях: інтерфейс простий, з чітким фільтром відбору потрібних спеціалістів. По кожному майстру можна побачити опис послуг та їх ціни, а також фотографії вже реалізованих ними замовлень. Крім того, сервіс відрізняє система відгуків та оцінок – з рейтингами підрядників навіть за пунктуальністю та ввічливістю. А зв’язатися з фахівцем, що сподобався, можна прямо на сайті – що економить ваш час. Але головне: користуватися цим функціоналом ви можете абсолютно безкоштовно! Автори сервісу «Послуги ЮА» підкреслюють, що для доступу до всієї його великої бази вам не потрібно навіть реєструватися.

Докладніше про роботу майданчика із замовниками та виконавцями дізнавайтесь на її офіційному сайті poslugy.ua.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції