Новини Одеси та Одеської області

Виданню «Одеське життя» – 15 років!

Виданню «Одеське життя» – 15 років!

Сьогодні, 27 липня, газеті «Одеське життя» виповнилося 15 років. Це 780 надрукованих номерів, майже 16 тисяч смуг, тисячі корисних та актуальних статей, репортажів, нотаток, мільйони слів, покликаних донести важливу інформацію до кожного читача.

«Одеське життя» – це оперативний та зручний спосіб отримання інформації про події у регіоні, країні та за її межами. Ми йдемо в ногу з часом, тому для наших читачів сьогодні працюють сайт odessa-life.od.ua, сторінка «Одеського життя» у Фейсбуці, однойменний Телеграм-канал та спеціальна група у Вайбері – «Комуналка ОЖ». Все це дозволяє нашим читачам вибрати зручний канал отримання інформації.

ОЖ-2012 год

2012-й рik

А ще «Одеське життя» – це десятки співробітників редакції, які ось уже 15 років чесно та професійно роблять свою роботу.

ОЖ-2013

2013-й рiк

Але найголовніше, «Одеське життя» – це десятки тисяч читачів – мешканців Одеси та області. Нам важливий і потрібен кожен із вас, тому що без вас немає і нас.

ОЖ-2014

Обіймемо всіх! 2014 рiк

Сьогодні всі ми перебуваємо у найскладніших умовах. Війна внесла свої корективи у наше життя та роботу. Ми перебудували роботу з поправкою на воєнний час, щоб залишатися на плаву та продовжувати випускати газету. Адже через бойові дії виникли серйозні проблеми з постачанням паперу, логістикою, паливом. Але ми вирішили – вистояти! Заради вас, наші шановні читачі!

Тому ми сподіваємося на ваше розуміння, дорогі читачі, і на те, що ви залишитеся разом із нами навіть у цей важкий час!

ОЖ, помощь военным

Допомога військовим, 2014 рік

Адже сьогодні кожен текст про події, що відбуваються в Україні, — це біль кожного з нас: і журналістів, і читачів. Тому ми не втомимося публікувати численні розповіді очевидців, фотографії з міст та сіл різних частин нашої країни про те, що там відбувається. Ми разом з вами, дорогі читачі, ведемо літопис цієї клятої війни! Тому ми закликаємо всіх читачів не мовчати та поширювати свідчення звірств та злочинів російських загарбників.

А ще ми просимо у вас, наші дорогі читачі, підтримки. Надати її сьогодні досить просто: оформити передплату на газету «Одеське життя» або регулярно купувати наші свіжі щотижневі номери в супермаркетах регіону та в інших торгових точках. А ще – читайте матеріали на нашому сайті, підписуйтесь на наші сторінки та групи у соцмережах та месенджерах. Це дозволить нам вистояти і надалі працювати на інформаційному фронті Одеси та України загалом, радувати читачів цікавими та корисними матеріалами.

З днем ​​народження, «Одеське життя»!

Все буде Україна!

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції