Елка на Думской 2014 год
Шукаємо менеджера з продажу реклами

А якою була наша головна ялинка минулого року? А позаминулого? Як змінювався вигляд зеленої красуні за останні 10 років?

2011

Ялинку біля будівлі мерії було встановлено 15 грудня. Вона була “живою” – складеною з трьохсот сосон. Висота ялинки – 17 метрів. Була прикрашена іграшками та гірляндами. Маківка була виконана у вигляді великої сніжинки.

2012

 

Мало чим відрізнялася від ялинки-2011 зелена королева свята у 2012 році. Та ж висота і така кількість сосон, з яких вона була складена. Красувалася гірляндами та світлодіодними «ланцюжками».

2013

 

Ялинка також була висотою 17 метрів і на неї пішла така ж кількість сосон. Світлодіодні переливи, сніжинки, зірочки та гірлянди. 62 кулі на ялинці плавно змінювали колір. Поруч з’явилося казкове містечко зі світними тваринками.

2014

Наприкінці 2013 — на початку 2014 року одесити милувалися вже штучною ялинкою на Думській площі. Замовили її у майстрів із фірми «Люм’єр». Зовні вона була схожа на головну ялинку України у Києві. Висота ялинки (з маківкою) – 20 метрів, ширина – 9 метрів. На ній засвітили гірлянди у вигляді сніжинок. Ялинка була прикрашена і дзвіночками, переливалася безліччю квітів. Казкове містечко поруч з ялинкою поповнилося новими світними звірятками.

У середині січня 2014 року стало відомо, що одеська королева свята посіла восьме місце у рейтингу найвищих ялинок України.

2015

Була встановлена ​​та сама ялинка, тільки з іншими оздобами. Її маківку прикрасили сніжинкою. Мега-сніжинками була «засипана» і сама ялинка. Новорічна героїня радувала кількома кілометрами гірлянд і світлодіодними лампочками, що переливаються різними кольорами.

2016

Майже нічого не змінилося у вигляді ялинки біля мерії. Та сама мега-сніжинка на верхівці, ті ж гірлянди. В оздобленні ялинки змінилися деякі «атрибути»: на ній з’явилися мега-іграшки у вигляді подарункових коробок.

2017

Ялинка — та сама. З’явилися нові звірятка у Казковому містечку поруч із ялинкою. Прикрасили ялинку білими сніжинками та світлодіодними іграшками. Головною її окрасою стали гірлянди та прозорі довгі шнури з розташованими всередині світлодіодами. Ялинка переливалася трьома основними кольорами: зеленим, синім та золотистим.

2018

Ялинка — та сама. Гілки були прикрашені новими візерунками та різнокольоровою облямівкою. на гілках з’явилися нові візерунки та різнокольорова облямівка. Казкове містечко поповнилося символом наступного року Собаки. Поруч з’явилася світна інсталяція у вигляді цифр «2018». Ялинку «запалювали» дуже святково і смачно: був розрізаний і розданий усім охочим величезний пряник площею понад 18 квадратних метрів. Пряник був прикрашений пряничними будиночками, солодкими Потьомкінськими сходами та Воронцовським маяком. Мега-пряник був занесений до Книги рекордів України.

2019

Ялинка — та сама. Її прикрасили гірляндами, шнуром зі світлодіодами. Новацією стало оздоблення: по спіралі кружляла світлодіодна хуртовина, була створена казкова ідилія: у великий червоний мішок по ялинці скочувалися величезні подарунки та ялинкові кулі. Три поросяти (символ 2019-го), що мінилися різними кольорами, оселилися в Казковому містечку.

2020

Поряд з тією самою ялинкою «оселився» Лускунчик і Мишиний король (символ 2020-го). На самій ялинці з’явилася прикраса у вигляді балерин, що танцювали. Жителі «Казкового містечка» розбрелися по Стамбульському парку.

2021

А такою була одеська ялинка під час минулих новорічних святкувань:

 

2022

Ялинка, з якою ми зустрічали 2022 рік, теж була вірна традиції: це все та ж ялинка, тільки в іншому оздобленні. Поруч з нею з’явився восьминіг і водорості, що світиться. З іншого боку новорічної ялинки на Думській встановлено цифри наступного року – 2022.

2023

Наприкінці першого року війни було багато розмов про необхідність новорічної красуні. На жаль, через військові обмеження на Думській її не стали встановлювати і обмежилися тільки Дерибасівській. Та й то не на своєму звичному місці.

Елка в канун 2023 года

2024

Одесса, главная елка, декабрь 2023

На початку грудня про ялинку на Думській теж нічого не чути. При цьому вже встановили і запустили ялинку на Дерибасівській. Такий поспіх обумовлений переходом українських церков на новоюліанський календар, за яким до День Святого Миколая з 2023 року в Україні перемістився з 19 грудня на 6 грудня.

Фото: Марії Котової та з відкритих джерел

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі