Яку медичну допомогу надають безкоштовно під час хірургічних операцій?

Яку медичну допомогу надають безкоштовно під час хірургічних операцій?

Незважаючи на воєнний час, українці, як і раніше, можуть зробити всі необхідні планові та термінові операції безкоштовно, повідомили у Національній службі здоров’я (НСЗУ).

Єдина умова — треба звертатися до закладу, який має договір із НСЗУ. Дізнатись контакти найближчої медустанови можна за номером 16-77.

  1. Щоб оперуватися безкоштовно, потрібно отримати направлення у сімейного або лікаря. Однак пацієнта у невідкладному стані прооперують безкоштовно та без направлення.
  2. У лікарні безкоштовно проведуть первинний огляд, а також всі необхідні супутні аналізи та дослідження, у тому числі УЗД, КТ, МРТ, рентген. Заклади мають робити їх цілодобово та мати все необхідне обладнання. Передопераційне обстеження також зроблять безкоштовно.
  3. Сама операція та анестезія, знеболювання у післяопераційному періоді також безкоштовні – кошти медустановам оплачує Служба здоров’я.
  4. Ліки з Нацпереліку основних лікарських засобів мають видавати безкоштовно. Перевірити наявність ліків у конкретному закладі можна на сайті eliky.in.ua.
  5. У разі потреби пацієнтові повинні надати безкоштовно інтенсивну терапію, післяопераційний догляд та допомогу, якої потребує пацієнт. Безкоштовно та харчування в лікарні.

ВАЖЛИВО! У разі, якщо у пацієнта вимагатимуть гроші за зазначені послуги, потрібно подати скаргу керівнику медустанови, а якщо це не дасть результату — до місцевого департаменту охорони здоров’я. Якщо не допоможе і це – звернутися до НСЗУ, надіславши електронного листа на адресу [email protected]

Читайте також: 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції