У статті розповімо про особливості картки ZEN MasterCard та способи її поповнення.
Послуги європейського інноваційного фінтех-проєкту ZEN.COM з липня 2023 року стали доступними для мешканців України. Здійснювати будь-які валютні операції можна швидко через мобільний додаток. Користувач отримує єдиний мультивалютний рахунок для 29+ валют.
Чим картка ZEN MasterCard відрізняється від інших
Користувач може отримати картку у двох варіантах:
- Фізична. Класична пластикова картка для традиційних розрахунків в офлайн-магазинах або зняття готівки в банкоматі. Замовити цей варіант можна адресною доставкою в країнах Європейської економічної зони.
- Віртуальна. Додається до електронного гаманця в смартфоні та використовується для шопінгу в інтернет-магазинах.
Головна перевага карток ZEN MasterCard — мультивалютність. Клієнту не потрібно мати окремі доларові, єврові та інші валютні картки — достатньо однієї ZEN MasterCard.
Інші переваги карток ZEN MasterCard:
- гарантована безпека особистих даних картки;
- миттєвий кешбек 15% від магазинів, які є партнерами сервісу ZEN.COM;
- захист покупок;
- розширена гарантія на техніку, яка була оплачена карткою.
Мультивалютний рахунок значно спрощує життя, тому що клієнту не доведеться носити із собою багато карток та запам’ятовувати пін-коди від них. Також у мобільному застосунку відображатиметься лише один рахунок, тому користувач точно не заплутується під час здійснення платежів.
Як поповнити картку ZEN MasterCard
Внести гроші на картку можна двома способами: готівкою або безготівково. Це здійснюється:
- за допомогою місцевих чи міжнародних банківських переказів;
- готівкою в терміналах Planet Cash (у Польщі їх понад 1000) або Paysafecash;
- через Google Pay, Apple Pay;
- з інших карток (VISA, MasterCard).
Важливо пам’ятати, що з 05.10.2022 в Україні заборонено здійснювати міжнародні Р2Р-перекази з карток у гривні. Проте дозволені Р2Р-перекази з пластикових карток українських банків в іноземній валюті з певним обмеженням — 100 000 гривень на місяць.
Алгоритм поповнення картки:
- Відкрити додаток ZEN.COM на мобільному телефоні.
- Вибрати функцію «Поповнення» в меню.
- Зазначити суму операції.
- Вибрати один із запропонованих способів поповнення.
- Підтвердити операцію.
Якщо для поповнення вибрано банківський переказ, необхідно надати мінімум особистої інформації: ПІБ отримувача та номер його рахунку або картки.
Марія, клієнтка ZEN.COM:
«Моя донька навчається в київському ВНЗ. Я надаю їй фінансову підтримку, надсилаючи грошові перекази з Італії. Більшість банків вимагають багато інформації: якісь рахунки, номери, коди. Траплялися випадки, коли мені відмовляли в переказі грошей, тому що бракувало реквізитів для відправлення. Мені дуже складно щоразу ходити в банк, бо я багато працюю. Пощастило, що в липні я почула про сервіс ZEN.COM та їхні вигідні перекази в Україну: достатньо зазначити прізвище та ім’я одержувача і номер рахунку, щоб донька могла отримати гроші в Україні».
Ольга Акопян, керівник з розвитку бізнесу в Україні компанії ZEN.COM:
«Пріоритетами ZEN.COM є швидкі та зручні рішення для користувачів. Ми робимо все можливе для того, щоб валютні операції стали простішими для всіх клієнтів, незалежно від країни проживання».
Знімати готівку в банкоматі або розраховуватися за покупки можна відразу після зарахування грошей на картку, незалежно від способу поповнення.
Оскільки рахунок мультивалютний, вносити кошти можна у будь-якій із 29+ валют світу. Якщо у переліку відсутня потрібна валюта, гроші надходять на картку у євро за міжбанківським курсом.
Процедура поповнення не займає багато часу. Щоб дізнатися більш детально про неї, завітайте на сайт zen.com.