День волонтера: штаб «Ми разом» шукає новий дім (вiдео)

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера. «Одеське життя» подивилося на роботу штаба «Ми разом». Довгий час організація знаходилася за адресою Ольгіївська, 11. Але зараз волонтери вимушені шукати нове приміщення.

Одна із засновниць штабу «Ми разом», Оксана Вяленко, починала волонтерську діяльність самостійно. З 24 лютого вона допомагала людям отримати життєво важливі ліки L-тироксин та Еутирокс, а також разом із близькими збирала гуманітарну допомогу.

«Все почалося з того, що я закупила свої життєво важливі ліки, тому що я постійно знаходжуся на лікуванні. Я ці ліки почала роздавати людям, коли був дефіцит. Ми з родиною та друзями допомагали людям своїми силами. Моя мама, вона випікає, і вона готувала для наших бійців рогалики та печиво та відправляла їм», – згадує волонтерка.

Пізніше Оксана об’єдналася з іншими активними волонтерами та відкрила волонтерський штаб «Ми разом». Довгий час він був розташований за адресою Ольгіївська, 11.

Волонтери штабу збирають одяг, їжу, ліки, посуд, навіть електропічки та інвалідні в’язки. Декілька раз на місяць штаб відправляє допомогу в інші міста. У жовтні тут збирали допомогу для Бахмута та Херсона.

Штаб допомагає усім: як одеситам, так й ВПО, як бійцям ЗСУ, так і літнім людям. Але, на жаль, зараз волонтери самі потребують допомоги. Організація покидає приміщення на Ольгіївській, 11, і їй конче потрібен новий дім. Тому Оксана разом із колегами просить допомогти штабу знайти нове приміщення.

Поки «Ми разом» працює в онлайн режимі. Звертатися до волонтерів стосовно будь-яких питань можна за телефонами, а також за посиланням у Telegram:

0934282833

0950981205

https://t.me/myrazomod

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції