Новини Одеси та Одеської області

Чорнобаївка, десять-нуль – День бабака чи «пороблено»?

Чорнобаївка, десять-нуль – День бабака чи «пороблено»?

Чорнобаївка – село у Білозерському районі Херсонської області України. У дні війни стало легендарним. Вперше на аеродромі Чорнобаївки гелікоптери орків були розгромлені 27 лютого. На сьогодні це сталося вдесяте.

«Десятий раз Чорнобаївки – зустрічай!»

«Чорнобаївка святкує ювілей. Так, знову», – повідомляє прес-служба Верховної Ради в офіційному Telegram-каналі. Радник Офісу президента України Олексій Арестович із цього приводу пише на своїй сторінці у Facebook: «Барабанний дріб!.. Рівняйся, смирно!.. Вдесяте Чорнобаївки – зустрічай!..». Українські війська вже вдесяте розбили гелікоптери окупантів на аеродромі в Чорнобаївці. День бабака? “Пороблено”?

Поки найкращі військові експерти світу намагаються зрозуміти, «якого» протягом місяця війни ворог туди сунеться з маніакальною завзятістю, українці в соцмережах щосили діляться мемами-жартами-анекдотами з цього приводу. З’явилося навіть міні-відео як чарівного мультика:

Чорнобаївка: пишемо, печемо, створюємо меми

«Вангую. Після перемоги найпопулярнішим туристичним маршрутом буде «Чорнобаївка – місце сили», – пишуть українці у соцмережах.

Одесит Михайло Бейзерман повідомляє: «Починаю писати синопсис та шукати фінансування на серіал «Чорнобаївка». Думаю, що перший сезон – щонайменше 12 серій. Питання у жанрі. Ситком, чи військова комедія абсурду?».

Вже створено «нову карту України», де всі населені пункти названо «Чорнобаївка», кадр із знаменитого «Дня бабака» підходить до теми дуже до речі.

Щодо «пороблено». Після чергового розгрому аеродрому в Чорнобаївці Олексій Арестович звернувся до українських відьм: «Дівчатка, так тримати!».

Чорнобаївку українці стали називати «Нашим Бермудським трикутником, де ЗСУ розмістили чарівний портал у пекло для рашистів»; з’явилися меми з вказівниками: всі вони, звісно, для орків, і кожному значиться одне призначення – Чорнобаївка.

Малюнок Олександра Грекова

А відомий український мультик про пса та вовка також став основою для мемов: «Там це… Чорнобаївка. – Шо, знову?! »…

З Facebook-сторінки Леоніда Петрова

Насолоджуйтесь підбіркою чорнобаївських мемов:

Читайте також: В Україні почали випікати Чорнобаївський хліб

Усі меми – з відкритих джерел (соцмережі)

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: