Статті

Чим корисна кориця?

Кориця – це не тільки запашна спеція, яку можна додати до ранкової кави, але і джерело величезної кількості поживних речовин. Так що якщо ви не знаєте, які спеції додати до свого раціону, щоб зробити ваші страви не лише ароматними, а й здоровими, то кориця – ідеальний вибір. Адже ця пряність не тільки додасть їжі неповторного смаку, а й допоможе зміцнити імунітет і оздоровитися.

Яким хворобам може запобігти кориця

Одним з найважливіших компонентів кориці, який приносить чимало користі, вчені вважають коричневий альдегід. Це з’єднання часто використовують в ароматизаторах, проте воно необхідне для організму. Альдегіди регулюють рівень цукру в крові і можуть допомогти людям, які страждають на діабет.

Крім того, альдегіди, які містяться в кориці, не впливають на рівень гемоглобіну, проте допомагають зменшити кількість холестерину в крові.

Деякі дослідження показують, що кориця корисна при схудненні, а інколи ця пряність використовується в лікуванні проблем зі шлунком і кишечником. Тож не відмовляйтеся від кориці, коли намагаєтеся скинути кілька зайвих кілограмів.

Також корисні властивості кориці можуть протидіяти таким захворюванням:

  • рак;
  • алергії;
  • карієс;
  • інфекції;
  • хвороба Альцгеймера.

Крім цього, кориця має антиоксидальні, протизапальні та антибіотичні властивості, але, щоб довести її користь у цих сферах, необхідні додаткові дослідження.

Кориця: вживайте, але не зловживайте

Щоденне споживання кориці, безсумнівно, піде вам на користь, однак і зловживати нею не слід. Експерти радять не їсти більше половини чайної ложки порошку на день, оскільки надто великі дози кориці можуть бути токсичними.

І незважаючи на те, що ця пряність може стати у нагоді багатьом людям, деяким все ж таки слід її уникати. Так, кориця може викликати алергію та подразнення шкіри. Якщо після її вживання ви відчуваєте роздратування або почервоніння на шкірі, спробуйте обмежити цю спецію у своєму раціоні.

Також вживати корицю обережно потрібно людям, які регулярно приймають медикаменти. Ця спеція може впливати на дію антибіотиків, ліків проти діабету та засобів для розрідження крові.

Ви також можете дізнатися:

Share
Редакция

Редакция «Одесской жизни». Пишем о том, что происходит в городе, замечаем важные детали и знакомим вас с интересными людьми.

Recent Posts

  • Новини

В Одесі автобуси на Пересип повернулися на звичний маршрут

Із п'ятниці, 22 листопада, в Одесі відновлено роботу автобусів № 105 і №105-А за постійним… Read More

2024-11-22
  • Новини

Ремонтні роботи в Одесі: список вулиць, де не буде світла сьогодні

У п'ятницю, 22 листопада 2024 року, у зв'язку з плановими роботами на міських електромережах деякі… Read More

2024-11-22
  • Новини

Війна, день 1003: росія випробувала в Україні нову балістичну ракету

1003-й день Україна протистоїть повномасшатабній агресії російської федерації. На ранок, 22 листопада, ситуація на фронті… Read More

2024-11-22
  • Новини

В Одесі жінка за кермом «Ssang Yong» переїхала пішохода

В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More

2024-11-22
  • Positive News

Анекдот дня: чого бажає Рабінович у банку

Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More

2024-11-22
  • Статті

Ціни на листопадовому Привозі: під дощиком – за салом

Привоз в останню декаду листопада: легкий дощик, «тяжкий» вітерець. Людей (чи так здалось) менше, аніж… Read More

2024-11-22