Новини Одеси та Одеської області

Чи можна надіслати листа з України нашим військовополоненим?

Чи можна надіслати листа з України нашим військовополоненим?

Українські військові, які перебувають у полоні в Росії, зможуть листуватися з рідними. Про це розповіли у Міністерстві реінтеграції. Щоб лист дійшов, потрібно дотримуватись певних правил.

  1. Листи мають бути політично нейтральними, не давати оцінку військовим діям чи політичній ситуації, а також не передавати інформацію, яка може зашкодити українським військовим.
  2. У листах можна розповідати про сімейні новини, підтримувати військовополоненого морально, а також вкладати туди дитячі малюнки.
  3. Не слід в листах повідомляти про ваше місце проживання, а також номери телефонів, електронні адреси та іншу інформацію, яку можна використовувати для ідентифікації осіб.
  4. Потрібно правильно підписати та запакувати лист – це прискорить та спростить передачу його адресату.

потрібно підготувати два конверти – внутрішній (меншого розміру Е-65 (110х220 мм) та зовнішній (більшого розміру С-62 (162х229 мм));

внутрішній конверт потрібно підписувати виключно російською мовою, вказавши в полі для відправника своє ім’я та прізвище або ступінь споріднення (мати, батько, дружина, чоловік, сестра, брат тощо). Адреса проживання НЕ ВКАЗУВАТИ. У полі для одержувача вказати його прізвище, ім’я, по батькові, а також число, місяць та рік народження.

– Внутрішній конверт потрібно вкласти у зовнішній. Зовнішній потрібно підписати, вказавши своє прізвище, ім’я та адресу, та направити на адресу:

а) Укрпошта: ДП «Український національний центр розвитку світу», бульвар Чоколівський, 13, м. Київ, 03186 (безкоштовно, наголосивши на конверті «СЛУЖБА ВІЙСЬКОВОПОЛЕННИХ» — бажано виділити іншим кольором);

б) або Нова пошта: відділення №321, м. Київ, Богорадо Олена Василівна, тел.: 050-513-49-99 (за гроші отримувача, тобто безкоштовно для вас).

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: