Новини Одеси та Одеської області

БезСвідоме: одесiтiв запрошують прислухатися до свого тіла

БезСвідоме: одесiтiв запрошують прислухатися до свого тіла

Ця виставка, що відкрилася у суботу, 16 квітня, в галереї «Діалоги», мала відкритися наприкінці лютого. Її авторка – Олена Сілайчева, фотограф та хореограф. Її давно цікавило, як танець впливає на прояви свідомого та несвідомого в людині. І за допомогою камери та фіксації певних моментів вона спробувала розібратися насамперед у своїх відчуттях.

фотовыставка «БесСознательное»

Через російське вторгнення виставку довелося перенести. І зараз ці фотороботи читаються зовсім інакше. Майже два місяці знадобилося й авторці, щоб зібратися з новими силами, переосмислити та доповнити створене у мирний час. В результаті, крім виставки, народився танцювальний перформанс, який виконали моделі та подруги Олени, впізнати яких можна на фотографіях.

«Зараз кожна людина має вчитися жити по-новому, адаптуватися відповідно до обставин, у яких усі виявилися і саме зараз наша свідомість неясна. Ми живемо майже автоматично, сподіваючись повернути колишнє життя. Кожен відчуває біль по-своєму, але у всіх несвідоме виходить на перший план, проявляючись у реакціях нашого тіла»,

– каже Олена.

Безумовно, кожен знайде у цих роботах щось своє. Хтось здивується можливостями людського тіла, хтось зверне увагу на композицію, хтось під новим кутом вкотре захопиться красою нашого Оперного театру, в екстер’єрах якого були зроблені ці фотографії. А хтось прислухається до свого тіла, його реакції на стрес та кризу, і спробує знайти тонку грань між «до» та «після» та почне рух до повернення у стан «до».

Виставка працюватиме до 7 травня

Галерея «Діалоги», Соборна площа, 2

Вт-Сб 12:00-16:00

Вхід вільний.

Фото авторки

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: