Новости Одессы и Одесской области

Вакцинували каштани та запустили фонтани: як в Одесі комунальники облаштовують місто? (фото)

Вакцинували каштани та запустили фонтани: як в Одесі комунальники облаштовують місто? (фото)

Комунальні підприємства та служби Одеси проводять весняний благоустрій міста.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Так, на поточному тижні співробітники КП «Одесміськзелентрест» почали перший етап вакцинації міських каштанів від мінуючої молі. Її гусениці живуть і харчуються всередині листя, що призводить до знищення листяного покриву дерев і завдає істотної шкоди міським посадкам каштана. Для запобігання негативним наслідкам від зараження дерев, одеські озеленювачі щорічно прищеплюють каштани спеціальної вакциною. У цьому році заплановано вакцинувати 1 102 каштана. Вакцинація каштанів буде проходити в чотири етапи. Повне завершення цих робіт заплановано на липень поточного року.

Комунальне підприємство «Сервісний центр» продовжує процес розконсервації і запуску міських фонтанів. На цьому тижні запрацювали фонтани по вулиці Гоголя (Куточок старої Одеси), на перетині вулиці Заболотного і Кримського бульвару, а також в сквері Пале-Рояль.

Крім цього, співробітники ЖИЛКОМУНСЕРВІС і КП «Міські дороги» продовжують системну дезінфекцію вулиць, провулків, парадних будинків і прилеглих територій. Всього діють 94 бригади, які виконують роботи щодо запобігання поширенню COVID-19.


Нагадаємо, кореспондент “Одесской жизни” розповідав, як комунальники дезінфікують під’їзди. Також ми писали про те, що у місті запустили декілька фонтанів.

Фото: ОМР

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: