Новости Одессы и Одесской области

Як в Одесі відбувається реконструкція Єврейської лікарні? (фото)

Як в Одесі відбувається реконструкція Єврейської лікарні? (фото)

В Одесі тривають масштабний капітальний ремонт і реконструкція комплексу споруд міської клінічної лікарні №1 (Єврейської лікарні) – пам’ятки містобудування та архітектури місцевого значення.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Наразі триває капремонт відділення гінекології на другому поверсі будівлі. Завершено прокладання систем водопостачання, каналізації та електромереж, встановлена система пожежної сигналізації.

У відділенні гінекології проводяться роботи з облицювання мармуровими плитами сходової клітки і укладання підлогового покриття. В обробці стелі і стін використані сучасні матеріали високої якості, які дозволяють забезпечити дотримання європейських стандартів санітарії та гігієни для реанімаційних і хірургічних відділень.

Раніше такі оздоблювальні матеріали використовувалися при капремонті нового відділення реанімації МКЛ №1.

Найближчим часом планується розпочати ремонт центрального холу, де розміститься приймальне відділення лікарні.

Для можливості прийому пацієнтів з COVID-19 виділено ЛОР-відділення, розташоване в окремій будівлі. У ньому організований окремий вхід для медичного персоналу, а також «чиста зона». Завершено роботи з модернізації системи киснезабезпечення і прокладання нової електролінії для підключення кисневих концентраторів.

У відділенні обладнані реанімаційні місця, оснащені сучасними апаратами штучної вентиляції легенів. Також тут розміщені мобільні рентген-апарат і УЗД-апарат, що дозволяє забезпечити весь необхідний спектр діагностичної та лікувальної допомоги пацієнтам з COVID-19 у межах одного відділення.

Фото: ОМР

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: