Новости Одессы и Одесской области

16 днів проти насильства: як в Одесі відбуватиметься всеукраїнська акція

16 днів проти насильства: як в Одесі відбуватиметься всеукраїнська акція

Міжнародна акція “16 днів проти насильства” триватиме з 18-го листопада по 11 грудня.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Акція проходить щорічно і вона ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства в 1991 році. Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» в 2001 році. У ці дні прийнято проводити різні заходи, спрямовані на те, щоб ліквідувати насильство ще до його зародження.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

В Одесі вже сьогодні, 18 листопада, стартує підготовчий етап. В Суворовській районній адміністрації Одеської міської ради провели круглий стіл, приурочений до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для жителів району.

Безпосередньо кампанія розпочнеться 25 листопада. В цей день в закладах освіти відбудеться акція “День білої стрічки”. Біла стрічка символізує неприйняття домашнього насильства.

В рамках всієї кампанії будуть проводити лекції в навчальних закладах, роздавати друковану продукцію про те, як протистояти насильству. Також співробітники ювенальної превенції, правоохоронці та юристи будуть проводити зустрічі з дітьми та їх батьками, зі студентами та вихованцями центрів реабілітації.

 

Фото: Детектор медіа

 

 

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: