Красиві локони чи рівні блискучі пасма? Наразі це не проблема. Достатньо всього одного гаджета, який висушить волосся і допоможе створити ідеальну зачіску, з якою можна підкорювати світ або прикрашати його.
І допоможе вам у цьому фен-щітка – універсальний побутовий прилад для стайлінгу. Він відмінно справиться з функціями прасування, брашингу, плойки і навіть бігуді.
Що таке фен-щітка?
Фен-щітка поєднує в собі фен і гребінець, яку називають браш або брашинг. Тобто якщо раніше для укладання потрібно було в одній руці тримати фен, а в іншій – гребінець, то тепер ці два прилади для стайлінгу вдало об’єднані.
Фен-щітка допоможе легко і швидко:
- додати бажаний обсяг;
- випрямити пасма;
- зробити кучері;
- підкрутити кінчики;
- створити складну зачіску.
На що звернути увагу при купівлі фена-щітки?
Купуючи гаджет для стайлінгу, перш за все потрібно розібратися з необхідною потужністю. Вона у фена-щітки варіюється від 400 до 1400 Вт, але є моделі і потужніші. Все залежить від вашої шевелюри та довжини волосся. Для тонкого та короткого волосся достатньо фена-щітки з потужністю від 600 Вт. Прилад з такою потужністю не завдасть шкоди пасмам, і вони будуть не тільки красивими, а й здоровими, без пересушених кінчиків та заломів.
Для власниць густої та довгої шевелюри краще зупинити свій вибір на моделях з потужністю від 1000 Вт. Вони за лічені хвилини допоможуть створити ідеальну зачіску.
Має значення і тип нагрівального елемента, що знаходиться всередині корпусу та насадки.
Вони бувають:
- металевими;
- керамічними;
- турмаліновим, а точніше з турмаліновим покриттям.
Бюджетні моделі в основному оснащені металевим нагрівальним елементом, вони швидко нагріваються і «на ура» справляються зі своїми функціями, але якщо ви дбаєте про здоров’я свого волосся, то краще віддати перевагу керамічним або турмаліновим покриттям. Ціна на них трохи вища, зате вплив на волосся – мінімальний.
Також слід звернути увагу на наявність моделі фена-щітки таких додаткових функцій, як іонізація, зволоження парою, подача холодного повітря.
Що надають ці функції? Іонізація робить волосся м’яким, зберігає його природну вологість і усуває ефект статистичної електрики. Якщо говорити по-простому, то вони не електризуються і не пушаться.
Багато хто нехтує холодним повітрям, а дарма. В кінці сушіння-укладання ця функція допомагає зафіксувати зачіску і робить пасма блискучими.
Що стосується вологої пари, то він розправляє волосся, роблячи його слухняним.