Новини Одеси та Одеської області

Вага профільних труб – важливий показник

Вага профільних труб – важливий показник

Профільні труби квадратного та прямокутного перетину характеризуються, як практичні у використанні, надійні та довговічні вироби металопрокату, що здатні витримувати значні навантаження та водночас полегшувати вагу будівельних конструкцій.

В порівнянні з круглими трубами, вони міцніші. Враховувати їхню вагу важливо, бо від цього показника залежить несуча здатність готового каркасу.

При зведенні будівель різного типу постійно використовується профтруба цена, якої залежить від сортаменту. Вона актуальна при будівництві капітальних та тимчасових споруд. Мости, естакади, опори ЛЕП, виставкові зали, ТЦ, ринки, вокзали, навіси, бесідки та багато іншого зводиться за допомогою саме профільних труб.

Для того, щоб вірно обрати матеріал для будівництва необхідно знати типові розміри та вагу металевого прокату. Залежність щільності сталі від хімічного складу сировини призводе до коливань її показників в межах 7700-7900 м/кг3. Враховуючи це, слід зауважити, що при однаковому обсязі металевих виробів їхня маса та вага конструкції буде варіювати. Тож перед тим, як взятися за інженерно-архітектурні, будівельні або технічні роботи треба встановити фізичні параметри труб, з яких планується зведення каркасів, виготовлення меблів чи об’єктів ландшафтного дизайну.

Стандартні профільні труби мають діаметр від 15 мм до 300 мм. Товщина їх стінок може коливатися від 1 мм до 12 мм. З урахуванням складу сировини, перетину, форми та розміру труб, різниться вага металевих виробів. Саме тому для її розрахунку застосовують типові таблиці питомої маси стальних, алюмінієвих чи залізних профільних труб. Аби визначитися з нею, необхідно помножити довжину одиниці прокату на вагу погонного метра.

Припустимі відхилення та похибки

Проводячи розрахунки згідно формул та таблиць, узятих з інтернету чи довідкової технічної літератури можна зіткнутися з невеличким відсотком похибок. Пов’язані вони з тим, що різні сплави (сталь, алюміній, оцинковане заліз, тощо) мають розбіжності у показниках ваги. Саме тому самостійні розрахунки щільності металу слід вважати умовними. Отриманий на папері показник завжди буде трохи відрізнятися від реального.

Намагаючись виключити або мінімізувати помилки, треба порівнювати надані технічні характеристики виробів з таблицями міжнародних стандартів ГОСТ 30245-2003, де вказані норми та припустимий відсоток похибок:

  • Довжина труб та площа поперечного зрізу мають відповідати інформації у таблиці, але припустимо відхилення зрізу на 1,5-2 градуси, а також 2 мм в довжину;
  • Відхилення труби шириною 15 см може становити не більш як 1 мм на погонний метр;
  • Товщина стінок однієї партії продукції має повністю відповідати технічним характеристикам контрольного зразку;
  • Відхилення від прямого кута більш ніж на 1,5 мм неприпустиме.

Аби уникнути труднощів з пошуком типових таблиць та додаткової інформації, достатньо зайти на http://kt-stal.com.ua. Харківська металобаза цінує час своїх клієнтів, тому пропонує витрачати його виключно з користю. Задля цього в каталозі представлені систематизованы товарні картки, заповнені вже розрахованими показниками. В них вказана вага погонного метру, ціна за п.м. та тону. Бажаючі придбати металопрокат, відразу можуть побачити фізичні показники, необхідних їм виробів й зорієнтуватися з підсумковою вартістю замовлення.

Асортимент каталогу вражає, ціни та обслуговування приємно радують. Ліміт на обсяг обраного товару відсутній. Відвантажуємо продукцію зі складу згідно попередньої домовленості або ж виконуємо адресну доставку у зручний час. Звертайтеся, ми завжди на зв’язку.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції