Новини Одеси та Одеської області

«Затяжна» комендантська година в Одесі: про обмеження 2 травня (відео)

«Затяжна» комендантська година в Одесі: про обмеження 2 травня (відео)

В Одеській обласній військовій адміністрації розповіли, яких правил слід дотримуватися під час «затяжної» комендантської години в Одесі, яка триватиме з вечора 1 травня до ранку 3 травня 2022 року.

Умови комендантської години роз’яснив речник Одеської ОВ Сергій Братчук.

Братчук нагадує, що у зазначений період часу заборонено перебування людей на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

Робота транспорту

Громадський транспорт у зазначений період комендантського часу в Одесі не працюватиме.

Крім того, на час комендантської години буде повністю зупинено роботу Одеського залізничного вокзалу та міських автостанцій (йдеться про автостанції «Привіз», «Старосенна», «Привокзальна» та центральний Автовокзал). Про запровадження обмежень поінформовано перевізників, які здійснюють перевезення до Одеси як на території області, так і з інших областей України, а також міжнародних автоперевізників.

Додаткову інформацію про обмеження роботи транспортної інфраструктури міста доведено до відома автостанцій Миколаєва, Вознесенська, Первомайська.

Категорично заборонено пересування містом на власному автотранспорті у вказаний період комендантської години.

Робота підприємств та організацій

Без змін в Одесі працюватимуть лише підприємства та організації критичної інфраструктури – швидка допомога, ДСНС тощо.

Керівникам підприємств, установ та організацій з безперервним циклом виробництва, які здійснюють свою діяльність в Одесі, необхідно надати до департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної військової адміністрації до 16:00 30 квітня списки осіб (прізвище, ім’я, по батькові, посада), які будуть задіяні у роботі в зазначений період часу, щоб вони могли безперешкодно переміщатися містом. Одеська обласна військова адміністрація передасть дані списки коменданту Одеської області для подальшого інформування особового складу блок-постів та патрулів.

Керівники одеських підприємств, установ, організацій усіх форм власності мають оголосити 2 травня вихідним днем та перенести відпрацювання на інший період у робочому графіку підприємства.

Вигул собак дозволяється поблизу будинку, не віддаляючись від місця проживання з максимально коротким часом прогулянки. При собі мати документи, що засвідчують особу.

Братчук наголошує: комендантська година введена лише на території Одеси з 22:00 1 травня 2022 року до 05:00 3 травня 2022 року. При цьому на решті Одеської області режим комендантської години залишається без змін, тобто з 22:00 до 05:00.

Одеська обласна військова адміністрація просить одеситів з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх.

«Такі заходи необхідні в першу чергу для Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, тому що наслідки можуть бути фатальними!» – попереджає Братчук.

Нагадаємо, що в Одесі запровадять комендантську годину з 22:00 1 травня до 05:00 3 травня. У зазначений період часу заборонено перебувати на вулицях та інших громадських місцях без спеціальних перепусток та посвідчень.

Причина введення продовженої комендантської години – загроза терактів та ракетних ударів з боку Росії 2 травня.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: