Запуск ОПЗ у червні не відбудеться з важливої ​​причини

Запуск ОПЗ у червні не відбудеться з важливої ​​причини

Одеський припортовий завод не зможе поновити свою роботу з 1 червня, як це було заплановано. Причина – загроза ракетного обстрілу з боку російської армії.

Про це повідомили у прес-службі підприємства.

“За обставин, що не залежать від менеджменту АТ “ОПЗ”, запуск виробничих потужностей підприємства для виробництва хімічної продукції АТ “ОПЗ” на 1 червня 2022 року став неможливим, тож і фінансова ситуація, в якій опинився завод через війну Росії проти України , залишається вкрай складною та нестабільною”, – зазначили на ОПЗ.

Керівництво заводу повідомило, що фахівцями заводу було заздалегідь відпрацьовано та затверджено план проведення робіт до пуску заводу, вживалися заходи щодо додаткового залучення необхідної кількості провідних фахівців підприємства до виконання певних завдань. Працівниками фінансово-економічного управління було відпрацьовано робочий проект бюджету та розрахунки з оплати праці заводчанам тощо.

Але поки що це неможливо реалізувати.

“Особливою загрозою для роботи підприємства є ракетні обстріли, які завдають ворог по Одещині та намагаються знищувати важливі об’єкти інфраструктури. Ці акти агресії становлять безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників заводу та викликають суттєві ризики для екологічної безпеки регіону”, – йдеться у повідомленні.

Раніше “Одеське Життя” повідомляло, що керівників ОПЗ відсторонили від роботи з роботи з -за премій, які вона собі виписала під час простою через війну. У подальшому мільйонні суми були повернуті. на рахунки підприємства.

Джерело: Ізбірком

 

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції