Новини Одеси та Одеської області

З’явилася інформація, що ВМС України пошкодили флагман Чорноморського флоту РФ

З’явилася інформація, що ВМС України пошкодили флагман Чорноморського флоту РФ

Флагман Чорноморського флоту російської федерації ракетний крейсер “Москва” отримав серйозні пошкодження після влучення в нього двох протикорабельних крилатих ракет “Нептун”.

Інформація про це спочатку з’явилася на Facebook-сторінці відомого волонтера Олександра Карпюка (Serg Marco). Також побічно її підтвердив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

– Двома ракетами “Нептун” щойно вражений крейсер “Москва”. Стоїть, горить. А на морі шторм. Потрібне тактичне затоплення, зважаючи на все, – написав волонтер.

Підтвердив інформацію про це і радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

– Кажуть, сьогодні два-орки матроса, курили в недозволеному місці на флагмані чорноморського флоту росії – ракетному крейсері «москва». Тут, трах-бах-тарарах, щось вибухнуло. І крейсер «мацква» мало не пішов на дно. Найближчого року буде не боєздатним. До чого тут давньоримський бог морів Нептун? А ні до чого!:)) – написав Геращенко у своєму телеграм-каналі «Правда Геращенко».

Втім, офіційного підтвердження інформації про вогневу поразку “Москви” ще надходило. Інформація про нього може бути помилковою.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції