Новини Одеси та Одеської області

Військові злочини росіян на Одещині: скільки зафіксували експерти?

Військові злочини росіян на Одещині: скільки зафіксували експерти?

Протягом 11 місяців з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну експерти Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» зафіксували 331 епізод військових злочинів, скоєних російськими військовими на Одещині.

Про це повідомив голова громадської організації “Комітет виборців України” Анатолій Бойко.

Зокрема, за досліджуваний період на Одещині було зафіксовано 46 епізодів, пов’язаних із людськими втратами чи порушенням прав серед цивільного населення.

Для Одеської області характерні епізоди масової загибелі та поранення громадянських людей у житлових будинках та інших цивільних об’єктах внаслідок ракетних ударів. Найбільшими за кількістю жертв серед цивільного населення залишаються ракетні удари по курортному селищу Сергіївка та Одесі.

За даними, які вже задокументовані в базі громадських працівників, на Одещині внаслідок переважно ракетних ударів було зруйновано або пошкоджено щонайменше 440 об’єктів цивільної інфраструктури.

Найбільше від ракетних атак та обстрілів постраждали житлові будинки – нині таких зафіксовано 153.

Найбільша кількість епізодів зафіксована на території Білгород-Дністровського району (89 епізодів, причому 66 із них у селищі Затока), міста Одеси (62 епізоди), Одеського району (86 епізодів) та акваторії Чорного моря (70 епізодів). Найбільше епізодів міжнародних злочинів, ймовірно скоєних росією, сталося в липні (84 епізоди), травні (65 епізодів) та червні (52 епізоди).

Військові злочини на Одещині

Читайте також: Глава МЗС Франції потрапила під обстріл в Одесі.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції