В Україні знову можна отримати путівку до санаторію

В Україні знову можна отримати путівку до санаторію

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування.

Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України (ФССУ).

Щорічно Фонд соціального страхування України забезпечував тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після тяжких захворювань та травм, а постраждалих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

Проте через повномасштабне вторгнення Росії ФССУ був змушений призупинити направлення працівників та постраждалих до санаторно-курортних установ, більшість з яких дали притулок у своїх стінах евакуйованих українців.

Починаючи з червня можна отримати путівку до санаторію

У той же час, потреба в реабілітації після складних патологій невідкладна. З червня Фонд соціального страхування України відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування. Повний курс лікування фінансується коштом Фонду.

Укладання тристоронніх договорів для забезпечення реабілітацією застрахованих осіб та членів їх сімей, а також санаторно-курортним лікуванням потерпілих на виробництві можливе з санаторно-курортними установами, які не входять до списку територіальних громад, що перебувають у районі проведення військових (бойових) дій.

Також направлення не відбувається до установ, що перебувають у тимчасовій окупації, в оточенні (блокуванні). Відповідні території визначаються наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75, який постійно оновлюється.

Реабілітація в санаторії дозволяє уникнути інвалідності

Своєчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних установ є запорукою відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших тяжких станів.

У багатьох випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання початкової інвалідності. А санаторно-курортне лікування дозволяє постраждалим на виробництві не допустити погіршення стану та оздоровити організм.

У фонді звертають увагу на обов’язковість дотримання всіма сторонами оздоровчого процесу основних заходів цивільного захисту в умовах військового стану, підвищених вимог безпеки перебування та лікування застрахованих осіб та постраждалих.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції