Новини Одеси та Одеської області

В Одесі знову перевірили якість води – які результати?

В Одесі знову перевірили якість води – які результати?

Одеська міська рада інформує про результати моніторингу води в Одесі на 17 червня 2023 року.

За даними Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, із відібраних двох проб питної води на санітарно-мікробіологічні показники та двох проб питної води на санітарно-хімічні показники нестандартні проби не виявлено.

Водночас у відібраних пробах морської води на паразитарні дослідження на пляжах Ланжерон, Лузанівка, 10-ї станції Великого Фонтану та в Аркадії були знайдені яйця та личинки гельмінтів як людей, так і тварин собачі аскариди) та ооцисти криптоспоридій. Санепідситуація перебуває на постійному контролі.

Крім того, за інформацією Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області), у відібраних пробах морської води на пляжі Ланжерон зафіксовано перевищення зважених речовин у 1,4 раза, солоність нижче норми в 2,4 рази; у відібраних пробах на 16-й станції Великого Фонтану солоність нижча за норму в 2,4 рази.

Водночас питна вода в Одесі відповідає санітарним нормам, про що свідчать результати відомчого лабораторного контролю «Інфоксводоканалу».

Нагадаємо, внаслідок підриву російськими терористами Каховської ГЕС та забруднення Чорного моря категорично заборонено купання в морі, вилов та вживання свіжої морської риби, інших морських водних біоресурсів (особливо мідій та рапанів), а також риби сумнівного походження.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції