Новини Одеси та Одеської області

В Одесі переселенцям допоможуть знайти роботу

В Одесі переселенцям допоможуть знайти роботу

23 червня, одеські волонтери запрошують переселенців та одеситів на подію «PRO РОБОТУ & ПАРТНЕРСТВО».

Проблема працевлаштування є надзвичайно гострою як для тих, хто волею скрутних обставин опинився в Одесі, так і для місцевих жителів. Незважаючи на деяке пожвавлення економіки, тисячі людей й досі знаходяться у пошуках роботи, нових навичок, професій, партнерів, ідей. За що зачепитися, де знайти точку опори, куди рухатись, як реалізувати себе? Саме такі питання та завдання ставлять організатори івенту, проект PRO Розвиток, що створений за підтримки Координаційного Гуманітарного Штабу Одеської області.

«PRO РАБОТУ & ПАРТНЕРСТВО»2

Це перший подібний захід із початку повномасштабних воєнних дій. Організатори обіцяють зробити його максимально корисним та насиченим. Шукачі роботи зможуть напряму поспілкуватися із роботодавцями, пройти співбесіди, тестування, дізнатися, які можливості надає Міський центр зайнятості, отримати консультації юристів. Крім того, будуть представлені фонди та платформи, які допомагають переселенцям адаптуватися в нових умовах.

«Одеське життя» виступає інформаційним партнером події та буде і далі знайомити читачів із можливостями працевлаштування, соціальної та юридичної підтримки одеситів та переселенців.

«PRO РОБОТУ & ПАРТНЕРСТВО» відбудеться 23 червня, з 11:00 до 17:00 в готелі Олександрівський, на Олександрівському проспекті, 12. Вхід вільний.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: