Новини Одеси та Одеської області

Роз’яснення щодо комендантської години 9 травня в Одесі

Роз’яснення щодо комендантської години 9 травня в Одесі

З 22:00 8 травня по 05:00 10 травня в Одесі діє продовжена комендантська година. Це означає, що весь день 9 травня заборонено виходити на вулицю зі свого житла.

В Одеській обласній військовій адміністрації дали роз’яснення з основних питань, пов’язаних такою тривалою комендантською годиною.

❓РОБОТА ТРАНСПОРТУ

  • 9 травня буде зупинено роботу залізничного вокзалу Одеси та автостанцій та автовокзалів, розташованих на території Одеси та Одеської області;
  • Не працюватимуть приміські та міжміські автобусні маршрути на території Одеської області;
  • У місті Одеса буде забезпечено чергування рухомого складу КП «Одесміськелектротранс» на основних маршрутах міста;
  • Переміщення пішки, громадським та особистим транспортом – обмежується та дозволяється лише за наявності документів, що засвідчують необхідність такого переміщення (напрямки на лікування, посвідчення про відрядження, посвідчення працівника підприємства безперервного циклу тощо).

❓РОБОТА ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

  • Без змін у місті Одеса та Одеській області працюватимуть підприємства та організації критичної інфраструктури – швидка допомога, ДСНС тощо;
  • Лікарні та аптеки працюють у штатному режимі;
  • Забороняється робота та відвідування ринків, закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торгово-розважальних (розважальних) закладів, парків відпочинку, спортивних закладів, магазинів, торгових точок та АЗС;
  • Дозволяється проведення весняних польових робіт, вигул та випас домашніх тварин та худоби (за наявності не більше трьох супроводжуючих людей), а також дозволено переміщення для забезпечення заходів щодо забезпечення їжею та лікування тварин.

Проведення запланованих поховань та пов’язаних з ними ритуальних заходів дозволяється за наявності мінімально необхідної кількості присутніх (близькі родичі та друзі).

🐕‍🦺 Вигул собак дозволяється поблизу будинку, не віддаляючись від місця проживання, з максимально коротким часом прогулянки. При собі мати документи, що засвідчують особу.

‼️Ще раз наголошуємо на комендантській годині введено на території міста Одеса та Одеської області з 22 годин 00 хвилин 8 травня 2022 року до 05 годин 00 хвилин 10 травня 2022 року.

Одеська обласна військова адміністрація звертається з проханням до одеситів та жителів області з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні в першу чергу для Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, тому що наслідки можуть бути фатальними!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: