Новини Одеси та Одеської області

Перейменування двох районів в Одесі: на сайті мерії можна проголосувати “за” чи “проти”

Перейменування двох районів в Одесі: на сайті мерії можна проголосувати “за” чи “проти”

Стартувало електронне опитування мешканців Одеси щодо перейменування двох районів міста – Суворовського та Малиновського. Опитування стартувало з 10.00 15 квітня 2023 року і триватиме до 10.00 29 квітня 2023 року
на вебпорталі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин» у спеціальному електронному сервісі «Громадське обговорення».

Про це повідомляється на офіційному сайті Одеської міської ради.

Процес перейменування двох районів Одеси розпочато згідно із розпорядженням Одеського міського голови Геннадія Труханова № 159 від 14 квітня 2023 року.

Згідно із цим розпорядженням, встановлено порядок проведення консультацій із громадськістю у формі електронного опитування з питань перейменування Малиновського та Суворовського районів міста Одеси.

З 15 по 29 квітня, як повідомляється на сайті міськради, кожен одесит, який досяг 18 років і має зареєстроване місце проживання на території Одеської міської громади, може на вебпорталі Одеської міської ради «Соціально активний громадянин» обрати чи підтримати перейменування Суворовського району на Пересипський, а Малиновського на Хаджибейський.

Веб портал СОціальний громадянин Одеси

Одна особа може проголосувати з кожного із запропонованих питань.

Електронний сервіс «Громадське обговорення» є загальнодоступним та передбачає створення особистого онлайн-кабінету для здійснення процедури  електронного опитування.

Для створення онлайн-кабінету на вебпорталі здійснюється реєстрація користувача із використанням електронної автентифікації користувача у сервісі ID.GOV.UA за допомогою кваліфікованого електронного підпису, сервісу Дія.Підпис, BankID НБУ.

Ми протестували процес реєстрації і голосування, і все це займає не більше 2-3 хвилин. Бажано на своєму смартфоні мати встановлений додаток “ДІЯ”, що спростить та пришвидшить процес реєстрації та голосування.

Як повідомляють працівники Одеської міської ради, зафіксовані результати електронного опитування, здійсненого за допомогою вебпорталу, Департамент інформації та цифрових рішень Одеської міської ради передасть для подальшого опрацювання до Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради.

Як показав перший день голосування, одесити дуже активно взяли в ньому участь! За півдня майже по дві тисячі містян віддали свої голоси на вебпорталі і “за” перейменування районів висловилися вже понад 60 % тих, хто узяв участь у голосування, і всього 36 % одеситів висловилися “проти” перейменування.

Райони міста Одеси

Слід зауважити, що нові назви районів – Пересипський та Хаджибейський – більше прив’язані до топоніміки та місцевості тих територій Одеси, які ці райони охоплюють.

Інші два райони – Київський та Приморський – залишаться без змін.

Фото: вебпортал Одеської міської ради “Соціально активний громадянин”.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції