Новини Одеси та Одеської області

Пам’ятник Катерині II: депутати знайшли імператриці компаньйона для знесення

Пам’ятник Катерині II: депутати знайшли імператриці компаньйона для знесення

На найближчій сесії одеської міськради з великою ймовірністю розглянуть питання про демонтаж пам’ятника Катерині ІІ в Одесі. Але депутати ЄС пішли далі, і пропоную за компанію прибрати пам’ятник Суворову.

Про те, що такий проект рішення відправлено до міської ради, повідомив депутат муніципальних зборів Олексій Потапський.

“Чергова спроба позбавитися символів імперського минулого. Цього разу, у подорож до краєзнавчого музею разом з імператрицею Катериною II, хочемо відправити одного з її улюблених полководців Олександра Суворова!”, – написав у своєму повідомленні депутат.

Найближчу сесію міської ради заплановано на 30 листопада. І вже на ній може бути ухвалено рішення демонтувати пам’ятник «Засновникам Одеси», основну частину якого становить фігура Катерини ІІ.

Раніше міський голова Геннадій Труханов писав, що підтримає таке рішення. Щодо пам’ятника Суворову, ситуація там інша. Перш ніж прибрати Катерину II, у місті пройшли громадські слухання та опитування одеситів. Нічого з цього щодо пам’ятника Суворову поки що не проводилося.

Але у разі, якщо рішення все ж таки буде прийнято, пам’ятники можуть перенести до Одеського історико-краєзнавчого музею вже через місяць після засідання.

Раніше на пам’ятнику Суворову в Одесі з’явився напис: “Ти наступний”.

Ще новини Одеси на тему:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції