Новини Одеси та Одеської області

Одеська область: за дефіциту електроенергії регіон виручили сонце та вітер

Одеська область: за дефіциту електроенергії регіон виручили сонце та вітер

Зелена енергетика дуже допомогла Одеській області, коли в ній був дефіцит електроенергії через російські обстріли об’єктів енергетики.

Про це розповів керівник ДТЕК «Одеські електромережі» Дмитро Григор’єв.

В Одеському регіоні, зокрема в Одеському районі, що безпосередньо прилягає до обласного центру, є власні сонячні та вітрові електростанції.

Це дозволяє отримувати додаткову електроенергію у разі мережевих обмежень.

Генеральний директор ДТЕК одеські електромережі Дмитро Григор’єв зазначає, що завдяки цим джерелам генерації додаткові мегават/години енергії можуть бути розподілені між клієнтами в Одеському енерговузлі.

Раніше президент України Володимир Зеленський раніше заявляв про необхідність децентралізації енергетики та розвитку відновлюваних джерел енергії, щоб мінімізувати ризики блекауту внаслідок обстрілів енергоінфраструктури російськими військовими.

Панелі сонячної електрстанції

Одна із сонячних електростанцій в Одеській області.

Нагадаємо, що 26 лютого 2023 року в НЕК «Укренерго» оголосили про завершення робіт щодо відновлення пошкодженої енергоінфраструктури в Одеській області. Зважаючи на те, що потужностей для генерації зараз достатньо і лімітів на споживання не виділяють, це означає, що планових відключень світла в Одесі більше не повинно бути.

До цього електроенергію не могли доставити споживачам в Одесі через пошкодження ліній та транзитних вузлів для передачі електрики.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції