Одеситам розповіли, як стерилізувати вуличних кішок та собак

Одеситам розповіли, як стерилізувати вуличних кішок та собак

Програма безкоштовної стерилізації бездомних тварин відновить свою роботу в Одесі. Її проводить громадська організація GladPet.

Стерилізацію будуть проводити у ветеринарній клініці “Ексвіт”, а фінансує проект міжнародна організація Veterinarians without Borders («Ветеринари без кордонів»).

У повідомленні GladPet сказано, що з початком війни кількість котиків та собачок на вулиці збільшилась у рази через від’їзд за кордон їхніх господарів. Один із варіантів вирішення цієї проблеми – стерилізація, яка зупиняє процес розмноження і не дає новому потомству страждати від життя на вулиці.

До стерилізації допускаються вуличні коти та собаки, які перебувають під опікою громадян м. Одеси, або утримуються у притулках м. Одеси. Вони мають бути здоровими, будь-які прояви захворювань є протипоказанням до операції.

Щоб записати тварин на стерилізацію, потрібно зателефонувати +38 097 295 44 21 з 10:00 до 12:00 з понеділка по п’ятницю включно. Кількість місць обмежена. Кількість тварин від одного опікуна не обмежена.

Як правильно доставити тварину до клініки:

  • Кіт має бути в щільному герметичному та закритому спеціальному боксі.
  • Собака має бути в нашийнику з повідцем і в наморднику або в клітці.
  • Тварину потрібно правильно годувати перед операцією – голод не більше 4 годин, дивіться рекомендації.
  • Опікунок ОБОВ’ЯЗКОВО повинен мати при собі паспорт.
  • Обов’язкове надання фотографій тварини у зовнішньому середовищі (як підтвердження, що вона проживає на вулиці або у притулку).

стерилізація бездомних тварин 1

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції