Нова небезпека в морі: росія вигадала як зганьбити Україну

Нова небезпека в морі: росія вигадала як зганьбити Україну

Російські агресори не просто мінують море. Часто вони пускають міни у вільне плавання. Але й ті, що стоять на якір – зриває шторм.

Про це розповів речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Він повідомив, що після шторму у Чорному морі можливий зрив мін із якоря. Вони дрейфують до берега або детонують у воді та дуже небезпечні.

Причому небезпечне не лише купання, знаходження поблизу води також. Радіус поразки під час вибуху міни досить великий і зачіпає берег теж.

Також Сергій Братчук зазначив, що росія, використовуючи морські міни із захоплених військових складів у Криму, вдається до провокацій та дискредитації України перед міжнародними партнерами у Чорному морі.

У країні-агресорі вигадала новий спосіб морського розбою, яким є використання морських мін як безконтрольних боєприпасів, що дрейфують.

Свідоме використання росією дрейфуючих морських мін перетворює їх на де-факто зброю невиборчої дії, яка загрожує насамперед цивільному судноплавству у всій акваторії не тільки Чорного та Азовського морів, а й Керченської та Чорноморських проток.

Зазначимо, що на агресивну і безвідповідальну поведінку російського чорноморського флоту страждають не лише люди, а й морські тварини. Дії рашистів спричинили масову загибель дельфінів. Наразі ці факти розслідуються українською екологічною прокуратурою.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції