Новини Одеси та Одеської області

На російських кораблях зафарбовують назви та номери – готуються до піратства?

На російських кораблях зафарбовують назви та номери – готуються до піратства?

Наразі військові країни-агресора зафарбовують на своїх кораблях назви та бортові номери. У цій акції вбачається підготовка до провокацій проти цивільних судів з подальшим звинуваченням українських військових кораблів

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

– Пірати під триколором замальовують бортові номери, а з ними – мізерні залишки честі та гідності. Усвідомлюючи брудні методи ведення війни рашистами, у цій акції вбачається підготовка до майбутніх провокацій щодо цивільних судів із подальшим звинуваченням у них українських військових кораблів, – йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що військовий флот Росії продовжує плекати найнижчі традиції піратства.
З початку широкомасштабного вторгнення в Україну орки неодноразово відзначилися підлістю у Чорному морі.

Так, на підставі фейкової контртерористичної операції вони заблокували роботу українських портів. Обстріляли 4 цивільні судна. Один із підбитих танкерів перетворили на екологічну бомбу. Захоплюють та утримують у полоні цивільні вантажні судна.

Російський флот перешкоджає рятувальним операціям. Було захоплено одне пошуково-рятувальне судно та неодноразово загрожували застосуванням зброї рятувальним катерам, які йшли на допомогу екіпажам підбитих суден.

Українські прикордонники вважають, що країна без честі та гідності, така як російська федерація, не може користуватися благами сприяння мореплавству. Про це говорить і реакція світової спільноти.

Незабаром російські судна не зможуть залишати порти через відмову компанії Регістр Ллойда Вояж Рус продавати та оновлювати в Росії електронні навігаційні карти C-MAP, які використовують більшість російських суден.

Країни ЄС та Великобританія розглядають можливість заборони входу російських кораблів до своїх портів.
Шведські порти вже оголосили бойкот усім російським судам та вантажам.

Дунайська комісія позбавила РФ повноважень та вимагає компенсації за зрив судноплавства. Туреччина ж використовує повноваження відповідно до Конвенції Монтре 1936, які дозволяють закривати протоки Босфор і Дарданелли для іноземних військових кораблів у воєнний час і у разі загрози.

Тому в прикордонній службі впевнені, що замальовані назви та бортові номери не укриють російський флот від ганьби та зневаги у всьому світі. І за військові злочини відповідатимуть усі причетні і ті, з мовчазної згоди кого вони чинилися.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: