Новини Одеси та Одеської області

На Одещину переселилися рідкісні птахи з окупованої території, що занесені до Червоної книги

На Одещину переселилися рідкісні птахи з окупованої території, що занесені до Червоної книги

Рідкісні птахи огари оселилися в національному природному парку «Тузловські лимани» в Одеській області. За інформацією керівника науково-дослідного відділу національного природного парку “Тузловські лимани” Івана Русєва, фахівці помітили кілька груп червонокнижних огарів, загальною чисельністю близько 150 птахів.

Ймовірно, вони прилетіли із заповідника «Асканія-Нова», розташованого на окупованій території Херсонської області.

птицы

Голос і звички цього птаха дуже нагадують гусака, тож легко запам’ятати, що він належить до гусеподібних птахів. Буддисти вважають цього незвичайного птаха священним. На їхню думку, він приносить спокій і умиротворення. Огара ще називають червоною качкою через цегляно-червоний колір його оперення. Шия і голова цих птахів дещо світліші, ніж тулуб. Іноді трапляються особини з білою головою. Огар — птах дуже крикливий. Його крик різкий і неприємний, нагадує гусячий, –

розповів про рідкісного птаха Іван Русєв.

птица

Іван Русєв також зазначив, що в національному парку «Тузловські лимани» огари харчуються як рослинністю, так і їжею тваринного походження.

птица

Рослинне меню огарів складається з трави, молодих пагонів, злаків та насіння. Полює червона качка на комах, рачків, личинок, молюсків, риб і жаб. Тож огар пристосувався добувати їжу як у воді, так і на суші.

Нагадаємо, що на Одещину прилетів рідкісний птах, який занесений до Червоної книги.

Фото: Іван Русєв

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції