Новини Одеси та Одеської області

На головпоштамті погасять нову патріотичну марку та представлять проект «Одеса та Миколаїв разом»

На головпоштамті погасять нову патріотичну марку та представлять проект «Одеса та Миколаїв разом»

У п’ятницю, 5 серпня, о 14.00 у будівлі Одеського головпоштамту відбудеться прес-конференція на честь відкриття волонтерського проекту «Одеса та Миколаїв разом!». Також там погасять нові патріотичні марки: «Святий Миколай захищає Миколаїв» та «Нова історія Європи. Острів Зміїний – храм Ахілла.

У програмі заходу: гасіння марок та тематичних конвертів «Святий Миколай захищає Миколаїв» (художник Юрій Журавель) та «Нова історія Європи. Острів Зміїний – храм Ахілла. (художник Володимир Ленський), Міжнародна виставка карикатур «Російський військовий корабель, йди на ***», виставка антивоєнних картин та фотографій одеських художників та фотомайстрів, виступ солістів Одеської філармонії.

Проект «Одеса та Миколаїв разом!» ініційовано у ротарі-клубі «Миколаїв» за сприяння обласних дирекцій Укрпошти Миколаєва та Одеси. Творчі люди з обох міст створюють свої твори, щоб зібрати кошти для допомоги військовим та для гуманітарної допомоги нужденним.

св Микола захищає Миколаїв марка

Ідея народилася під час роботи над антивоєнними картинами, присвяченими захисту Миколаєва та звільнення острова Зміїний від рашистських військ. Картини стали основою для створення марок та тематичних конвертів у волонтерському проекті допомоги фронтовим територіям.

Тим більше, що вже був досвід створення марки «Ассоль уже не та…», яка користується особливою популярністю серед філателістів та любителів історичних артефактів. Додамо, що в ході реалізації проекту придбано електрокардіографи, дефібрилятори, інші необхідні медичні прилади та ліки для прифронтового госпіталю у Миколаєві, значною мірою забезпечується транспортування гуманітарних вантажів до Миколаєва.

У церемонії гасіння марок із лімітованих колекцій візьмуть участь організатори проекту, представники громадських та волонтерських організацій Одеси та Миколаєва.

Конверти з тематичною маркою вирушать Україною та всім світом, демонструючи готовність українського народу та його ЗСУ до перемоги над російськими окупантами. Ротарійці України сподіваються, що експонати цих виставок стануть основою створення масштабної експозиції для її подальшої демонстрації в європейських країнах. Переговори на цю тему вже розпочалися. Отримано запрошення для організації виставки Міжнародного конкурсу «Російський військовий корабель, йди на ***» у Раді Європи у Страсбурзі.

Організатори проекту:

Rotary клуби Одеси та Миколаєва, Одеська філармонія, Миколаївська та Одеська дирекції Укрпошти, Всесвітній клуб одеситів, Клуб карикатуристів Одеси, Галерея «ArtOdessa», N «Культурний простір «Діалоги», волонтерські організації Одеси, фотомайстри та художники Миколаєва та Одеси, представники міських та обласних структур, діячі культури та мистецтв, громадські організації.

Автор Олександр ФЕДОРОВ

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції