Новини Одеси та Одеської області

Мер Труханов поїхав шукати танки у школах  (відео)

Мер Труханов поїхав шукати танки у школах  (відео)

Щоб спростувати брехню рашистської пропаганди, міський голова Одеси Геннадій Труханов відвідав школи, де за словами міноборони Росії розміщено ЗСУ та танки з «Градами».

Рашисти вирішили заганяти одеського мера. Тільки недавно він їздив на Одеську кіностудію у безуспішних пошуках позицій ППО та складів із боєприпасами. І ось змушений їхати у протилежний кінець міста, на селище Котовського, щоб продемонструвати відсутність військ та військової техніки у міських школах №14 та №71.

Йдеться про чутки, що розпускаються агресором у соцмережах про використання в Одесі об’єктів інфраструктури для обладнання опорних пунктів та розміщення важкого озброєння. Зокрема, йшлося про школи №14 та №71.

Одеський міський голова особисто відвідав ці заклади освіти та продемонстрував, що жодної військової інфраструктури там немає.

«Я хочу, щоб увесь цивілізований світ побачив, що це – наші школи, які ми відновлюємо та ремонтуємо. В яких мають і навчатимуться наші діти. Нехай всі побачать, що це – мирна Одеса, і що міноборони Росії знову бреше», – сказав Труханов.

Спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук пояснив, що такі брехливі заяви мають дві основні цілі:

  1. Залякати населення. Адже якщо ворог каже, що десь скупчення техніки, то може вдарити туди ракетою.
  2. Виявити ці позиції ЗСУ. Адже одесити починають обговорювати такі заяви в соцмережах і можуть ненароком назвати справжнє розташування техніки та вогневих позицій наших військ.

Раніше ми розповідали, як мер Одеси Труханов відправився на Одеську кіностудію шукати ППО та боєприпаси.

Ще зразки російських фейків про Одесу:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції