Новини Одеси та Одеської області

Мати київського судді забрала пляж в одеситів (відео)

Мати київського судді забрала пляж в одеситів (відео)

Мати судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка загородила частину одеського пляжу та будує там чотириповерховий готель. Його зводять на місці кафе та називають це “реконструкцією”.

Будівельна техніка на одеському узбережжі в районі Чорноморки з’явилася у квітні – частину пляжу загородили колючим дротом, а екскаватор перекидав каміння у море, повідомляє “Українська правда”.

Чотириповерховий готель на одеському пляжі будує фірма “Прим-готель”. Власниця фірми – Наталія Гладка, яка є матір’ю київського судді Сергія Вовка. Журналісти зазначають, що принаймні її прізвище, як матері, Вовк вказував в офіційному суддівському досьє, і їй же дарував у 2014 році майно в Одесі.

Раніше на місці, де будують готель, було кафе, тож за документами – це не нове будівництво, а реконструкція. Також зазначається, що самі роботи мали бути завершені ще 2021 року.

У коментарі журналістам Bihus.Info Вовк зазначив, що “жодної господарської діяльності не веде, жодної протиправної діяльності не веде”. Щодо його діяльності, Вовк порадив звертатися до спікера суду, а щодо будівництва в Одесі – до матері.

Наталія Гладка у коментарі Bihus.Info заявила, що Сергій Вовк не її син. Також, зазначають журналісти, що вона дала зрозуміти, що будівельні роботи на одеському пляжі продовжуватимуться.

Читайте також, як Голова Верховного суду України попався на хабарі майже три мільйони доларів.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції