Новини Одеси та Одеської області

Коли ветеранам війни чекати травневих виплат?

Коли ветеранам війни чекати травневих виплат?

Цього року ветерани війни не отримали традиційної грошової допомоги до 5 травня, яка виплачувалася до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На сьогоднішній день питання ще не вирішено. Старий документ із сумами виплат ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань втратив актуальність, а новий законопроект, хоч і розглядався у Верховній Раді у лютому цього року, так і не було ухвалено.

Проте у Держбюджеті-2022 кошти на виплату ветеранам закладено. Лише дату виплат хочуть переглянути. В одному із нових законопроектів було запропоновано виділяти разову допомогу ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань до Дня захисників та захисниць України (14 жовтня). Але за результатами обговорень у Верховній Раді дату виплати грошової допомоги рекомендували перенести на День Незалежності України (24 серпня).

Можливо, таке рішення буде ухвалено вже наступного року. Цього року, за попередньою інформацією Мінсоцполітики, разову грошову допомогу ветеранам планують виплатити у червні. Можемо припустити, що зараз вирішується питання про те, який документ регулюватиме це питання і які суми будуть призначені різним категоріям одержувачів (особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, жертвам нацистських переслідувань та іншим особам).

Ми ж обіцяємо стежити за ситуацією і обов’язково повідомимо читачів, як тільки з виплатами ветеранам з’явиться певність.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: