Критична ситуація з доставкою газет змусила журналістів написати листа президенту

Критична ситуація з доставкою газет змусила журналістів написати листа президенту

Журналісти України написали листа президенту України та голові “Укрпошти” через критичну ситуацію з поштовою доставкою української преси у воєнний час. Вони просять допомогти утримати інформаційний фронт.

Про це написав голова НСЖУ Сергій Томіленко на своїй сторінці у Facebook.

6 липня на розширеному засіданні правління Національної спілки журналістів України було направлено звернення до президента України, Уряду та керівництва «Укрпошти».

Звернення журналістів до президента

За словами голови НСЖУ, у зверненні йдеться, що масове звільнення листонош по всій країні зупиняє поштову доставку газет та позбавляє українців доступу до важливої інформації під час війни.

Ми категорично не погоджуємося зі знищенням українських газет. Ми тримаємо і прагнемо продовжувати тримати інформаційний фронт. Але нам потрібна допомога – це вже крик душі, –

наголошено у зверненні.

Лист НСЖУ до президента

Лист НСЖУ до президента

Лист НСЖУ до президента

В НСЖУ наголошують, що газети опинилися на межі банкрутства через скорочення кількості листонош, закриття передплатних відділів обласних дирекцій, поштових відділень, бюрократичні процедури. Також зростає вартість доставки, сягаючи 30% усього бюджету редакції. Водночас постійне скорочення працівників «Укрпошти» вкрай негативно впливає на вчасну доставку газети до передплатників.

Це вбиває друковані видання, які читають мільйони людей по всій Україні, –

наголошують автори звернення.

Також за словами Томіленка, на прифронтових територіях газетярі шукають способи самотужки доправляти видання читачам.

Журналістське об’єднання пропонує невідкладно створити робочу групу для пошуку спільного рішення щодо подальшої роботи «Укрпошти».

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції