«Інфоксводоканал» встановив європейські насоси для надійного забезпечення водою одеситів

«Інфоксводоканал» встановив європейські насоси для надійного забезпечення водою одеситів

В свою чергу “Інфоксводоканал” вдячний кожному споживачеві за підтримку та своєчасні оплати, які дають можливість підприємству формувати запас реагентів, матеріалів та обладнання для забезпечення міста водою.

Фахівцями водоканалу було вирішено аварійну проблему з водопостачанням  мешканців одного з мікрорайонів житлового масиву Котовського. “Інфоксводоканал” спільно з компанією-підрядником КП”Облтепло” встановив насоси провідного світового виробника Grundfos з високоенергоефективними двигунами потужністю 15 kW, вбудованими частотними перетворювачами та сучасним контролером. Тепер надійним водопостачанням забезпечено шість 16-поверхових будинків на вулиці Бочарова і дев’ятиповерхівку на вулиці Добровольського. Нове обладнання є енергоефективним та  дозволяє заощадити майже 30%  електроенергії. Також, завдяки європейському обладнанню зменшується зношення труб, арматури, клапанів і насосів.

«Инфоксводоканал» установил европейские насосы европейские насосы

В свою очередь Инфоксводоканал благодарен каждому потребителю за поддержку и своевременные оплаты, которые дают возможность предприятию формировать запас реагентов, материалов и оборудования для обеспечения города водой.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції