Новини Одеси та Одеської області

Енергетики та газівники Одеської області зробили важливу заяву для населення та підприємств

Енергетики та газівники Одеської області зробили важливу заяву для населення та підприємств

ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ТОВ «ОДЕСАГАЗ -ПОСТАЧАННЯ» звернулися до підприємств та мешканців Одеси та Одеської області.

Шановні споживачі комунальних послуг міста Одеси та Одеської області!

Ми з розумінням ставимося до труднощів, які зараз виникають в кожній сім’ї.

Ворог намагається нас знеструмити у прямому та переносному сенсі. Ми вже бачимо, як російські окупанти завдають цілеспрямованих ударів по комунальній інфраструктурі, по об’єктах, що підтримують нормальне життя наших співвітчизників. Ми бачимо, як у населених пунктах в зоні бойових дій гинуть люди і не тільки від зброї, але від нестачі тепла, світла, газу, води.

В цей надскладний для України час, попри всі перепони, ми забезпечуємо стабільне електро-, газо-, тепло- та водопостачання нашого краю. Ми надаємо допомогу сусіднім регіонам, яким зараз набагато важче.
При цьому, для забезпечення нашої сталої роботи, вкрай важливо своєчасно розраховуватися за отримані комунальні послуги. Ми віримо у вашу свідому позицію і готовність вчасно розраховуватися за комунальні послуги, що є основою нашої працездатності.

І ми дякуємо тим з вас, хто вже розрахувався за надані послуги.

Кожен сплачений рахунок – це наш супротив ворогам, це наш внесок у підтримку цивілізованого життя, символів свободи та єдності українців!

Шановні співвітчизники, просимо розрахуватися за надані комунальні послуги та зробити свій внесок у сталу роботу економіки України задля перемоги над ворогом.

Клієнтам ТОВ «ООЕК»:

Дізнатися інформацію щодо нарахувань, отримати електронний рахунок та провести оплату можна за доступними сервісами:

Сторінка для оплати онлайн https://ooek.od.ua/pay/

Клієнтам АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»:

Дізнатися інформацію про обсяги споживання та суму до сплати, в тому числі за розподіл електричної енергії (для клієнтів за вільними цінами), реактивну електроенергію можна за доступними сервісами:

Клієнтам ТОВ «ОДЕСАГАЗ -ПОСТАЧАННЯ»:

Отримати інформацію щодо нарахувань, електронний рахунок та сплатити за спожитий природний газ можна за доступними сервісами:

Якщо у вас немає змоги передати показники лічильника газу Оператору ГРМ – АТ “Одесагаз”, сплачуйте за фактично спожитий вами газ на нашому сайті www.gazpostach.od.ua – кнопка «Оплата послуг» або  через доступні вам платіжні онлайн-сервіси – MTB BANK, Приват24, Portmone тощо.

Сподіваємося на вашу підтримку, розуміння та віримо у НАШУ СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ!
Бережіть себе і Україну!

З повагою, керівництво ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія», АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ».

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: