Новини Одеси та Одеської області

Діток та батьків запрошують у подорож Країною спокою

Діток та батьків запрошують у подорож Країною спокою

Всеукраїнська служба підтримки та інтеграції військових та ветеранів «Альвіс» запрошує маленьких українців на безкоштовний психологічно-розвиваючий захід — подорож Країною спокою. Онлайн зустріч запланована на 12 травня — початок о 14.00.

Сьогодні, коли наша країна потерпає від обстрілів та жорстокості, є ті, кому в цей час важче за інших опанувати свій страх — наші діти. Попри шалені психологічні та емоційні навантаження маленьким українцям треба щоденно продовжувати розвиватися, ходити до школи, садочку та навчатися, — каже керівниця та засновниця добровольчого об’єднання «Альвіс» Олена Ульянова.

Тому волонтерською організацією було вирішено запустити нову безкоштовну програму психологічної допомоги дітям з елементами розвитку — подорож Країною спокою. Прийняти участь у заході може не лише дитина, а і батьки, знаходячись в будь-якій точці світу. При собі мати гаджет, доступ до інтернету, альбом або зошит та олівці із фломастерами. Зустріч проводять досвідчені педагог та психолог у застосунку Zoom.

Для участі у заході треба написати особисте повідомлення ГО «Альвіс» у соцмережах:

  • «Інстаграм» – аlvis.military;
  • «Фейсбук» – ГО «Альвіс».
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції