День, коли радість змінилася жахом: рік тому звільнили Бучу

День, коли радість змінилася жахом: рік тому звільнили Бучу

31 березня 2023 року було звільнено від російських окупантів невелике місто Буча у Київській області. Але радість перемоги в українців швидко змінилася жахом – ми побачили справжнє обличчя “російського світу” – обличчя вбивці.

У своєму фейсбуку президент України Володимир Зеленський сьогодні написав:

№ Буча і Бучанський район. 33 дні окупації. Понад 1400 смертей, із них 37 – дитячі. Понад 175 людей знайдено в братських могилах та камерах тортур. 9000 російських військових злочинів. 365 днів, як це знову вільне українське місто. Символ звірства армії країни окупанта. Ніколи не пробачимо. Покараймо всіх винних”.

Кода підрозділи ЗСУ зайшли до звільненої Бучі, перед нашими воїнами постала моторошна картина: просто на вулицях лежало безліч тіл простих українців, убитих російськими окупантами.

Взагалі, тіла були всюди: не тільки на вулицях, а й будинках. у дворах, у підвалах. Окупанти вбивали всіх: чоловіків та жінок, старих та дітей. Тим самим російська армія продемонструвала, чим вона – не військовий підрозділ, а збіговисько вбивць, які грабують і вбивають мирних жителів.

“Коли деокупували Бучу, ми побачили, що диявол не десь там – він на землі. Страшна правда про те, що відбувалося на тимчасово окупованих територіях відкрилася світу.

Ми ніколи не забудемо жертв цієї війни і обов’язково притягнемо до відповідальності всіх російських убивць”, – зазначив президент України.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції