Новини Одеси та Одеської області

Де в Одесі зарядити телефон та знайти інтернет: з’явилася карта місць

Де в Одесі зарядити телефон та знайти інтернет: з’явилася карта місць

Третю добу Одеса, по суті, без світла. Люди залишаються не лише без освітлення, а й без зв’язку та доступу до інформації. Щоб виправити ситуацію, було створено карту, де можна зарядити гаджет та скористатися доступом до інтернету.

За допомогою цього онлайн-сервісу можна перевірити, які заклади працюють завдяки автономному живленню та готові ділитися електроенергією та доступом до мережі.

На карту нанесено кафе, магазини, коворкінги, кафе, перукарні, аптеки, заправки, поштові відділення, медичні центри. Їх графік працює незалежно від вимкнень. Карта постійно оновлюється.

Пропонуємо до вашої уваги Список місць, де можна зарядити телефони та карта закладів, які працюють під час вимкнення світла:

https://misto.lun. ua/help?ls=svitlo#10.77/46.427/30.7159/-16.5

А ось що пишуть одесити у соціальних мережах.

Фото із “Сільпо”:

– Телефони та інші гаджети можна зарядити в Розетці на Середньофонтанській, там поставили лавочки та подовжувачі з багатьма розетками;

– А я заряджалася в Панорамі: підійшла до продавця точка-“острівець” У Чехлі – він усім безкоштовно заряджав, у нього ціла колекція телефонів на зарядці стояла;

– Ще можна зарядитися у ЦУМі, у Копійці. Там правда 2 розетки, але піде

– Ходжу до ресторану Локація вже третій день. Щоправда народу багато, і через це вай фай із перебоями, але працюють до 10.

  

Карта Одеси, де є інтернет та заряджання телефонів при відключеннях

Третя доба Одеса, по суті, без світла. Люди залишаються не лише без освітлення, а й без зв’язку та доступу до інформації. Карта може хоч якось допомогти – Одеське життя

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції