Новини Одеси та Одеської області

Чи продовжуватимуть навчальний рік в одеських школах до 1 липня?

Чи продовжуватимуть навчальний рік в одеських школах до 1 липня?

У Міносвіти нещодавно заявили, що навчальний рік цього року можуть продовжити до 30 червня. Але в Одесі вирішили закінчити навчання у школах традиційно, наприкінці травня.

Коли у школярів в Одесі розпочнуться літні канікули?

Про це повідомила керівник Департаменту освіти та науки Одеської міськради Олена Буйневич.

Вона зробила кілька важливих повідомлень для одеських батьків:

Останній день навчання 22/23 року за рішенням переважної більшості шкіл Одеси – 26 травня;

З 1 вересня ВСІ ШКОЛИ міста здійснюватимуть освітній процес і очно, і дистанційно. Ті, хто має укриття або мати його до осені – у своїх будинках. Решта – у будинках закладів з укриттям. Рішення за конкретну дитину прийматимуть лише батьки. Педагоги забезпечать можливість зробити вибір.

Як навчатимуться школярі в Одесі з 1 вересня: очно чи дистанційно?

Усім батькам класні керівники дітей незабаром запропонують надати інформацію про те, в якій формі ви плануєте навчання дитини з 1 вересня: очно або з використанням технологій дистанційного навчання.

“Це необхідно для того, щоб ми могли розподілити учнів закладів без сховищ у заклади з ними. При цьому діти залишаться учнями СВОЄЇ ШКОЛИ. Навчатимуться зі своїми педагогами. Зрозуміло, що до 1 вересня в окремих сімей плани можуть змінитися, але загальну картину ми матимемо”, – зазначила Олена Буйневич.

Інформацію про те, чи є в школі притулок чи ні, а також адреси очних шкіл, де проходитиме навчання, батьки можуть дізнатися в навчальному закладі, де навчається їхня дитина.</span >

За словами Олени Буйневич, рішення про терміни закінчення навчального року було прийнято на нараду керівників закладів загальної середньої освіти. Проходило воно онлайн, тому що навантаження наприкінці року змушує економити освітян час.

У той же час Міністерство освіти України давало навчальним закладам продовжити навчальний рік до 1 липня для того, щоб компенсувати освітні втрати через війну.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції