Новини Одеси та Одеської області

Чи можуть виїхати закордон тимчасово непридатні до військової служби?

Чи можуть виїхати закордон тимчасово непридатні до військової служби?

За законом, військовозобов’язані, тимчасово непридатні до військової служби, можуть перетинати державний кордон у період загальної мобілізації.

Роз’яснення про це надала Державна прикордонна служба України на своїй офіційній facebook-сторінці.

У повідомленні прикордонників сказано:

Відповідно до абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на строк до шести місяців (З наступним проходженням військово-лікарської комісії).

Раніше на сайті петицій до президента України прохання про те, щоб дозволити виїзд за кордон військовозобов’язаним чоловікам набрало необхідні 25 тисяч голосів і буде розглянуто главою української держави.

“Одеське Життя” вже розповідало хто із чоловіків – громадян України – може виїхати за кордон під час війни?

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: