Новини Одеси та Одеської області

Чи буде магнітна буря 5 травня?

Чи буде магнітна буря 5 травня?

Вже третій місяць українці живуть в умовах війни та воєнного стану, через що перебувають у стані хронічного стресу, бо постійно бояться як за своє життя, так і за своїх рідних та близьких. І в ці важкі дні важливо знати, коли будуть чергові магнітні бурі, щоб підготувати організм і мобілізувати всі його ресурси для того, щоб вижити в такий непростий час.
«Одеське життя» знову інформуватиме своїх читачів про сприятливу та не дуже космічну погоду. Отже, чого чекати від сьогодення?

Сьогодні, у четвер, 5 травня 2022 року, очікується спокійна геомагнітна ситуація, повідомляє співробітник Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України Михайло Рябов.

Загалом, за прогнозами фахівців, у травні цього року буде багато магнітних бур, і деякі обіцяють бути доволі інтенсивними.

Так, потужна магнітна буря пройшла 1-3 травня, а наступна очікується в період з 7 по 9 травня – вона може зачепити не тільки метеочутливих, але і здорових людей.

Людям, які мають хронічні захворювання, слід завчасно придбати препарати, які допоможуть підтримати нормальний стан організму.

Магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі, які можуть тривати від кількох годин до кількох днів, і навіть можуть мати різну інтенсивність. Вони впливають на роботу систем зв’язку, можуть викликати технічні збої.

Геомагнітні коливання можуть проводити самопочуття літніх і метеозалежних людей. У них можуть виникати головні болі, запаморочення, нудота, біль у спині та м’язах, підвищений артеріальний тиск, слабкість, безсоння, загострення хронічних захворювань.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: