Новини Одеси та Одеської області

12-й день війни: Генштаб ЗСУ повідомляє, що просування військ РФ значно сповільнилося

12-й день війни: Генштаб ЗСУ повідомляє, що просування військ РФ значно сповільнилося

Почалася тринадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському військовому вторгненню. Противник продовжує наступальну операцію, але темп руху його військ значно сповільнився.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Українська армія успішно захищається

Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію в межах Південної, Східної та Північної операційних зон за визначеними рубежами.

На Сіверському напрямку триває героїчна оборона Чернігова.

Сили оборони Києва продовжують захищати столицю із зовнішнього рубежу оборони та на додатково визначених напрямках.

У Південній операційній зоні проводиться оборонна операція вздовж державного кордону та здійснюється прикриття морського узбережжя, точаться оборонні бої у передмісті Миколаєва.

В інших напрямках триває стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони у визначеній операційній зоні.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України здійснює успішне відбиття ракетно-авіаційних ударів та засобів повітряного нападу супротивника, протиповітряне прикриття критичних об’єктів України та угруповань військ.

Російські війська деморалізовані: вони грабують, мародерствують, ховаються за мирним населенням

Окупанти деморалізовані й дедалі частіше вдаються до мародерства та порушень норм Міжнародного гуманітарного права щодо ведення воєнних конфліктів.

Так, у Харківській, Сумській, Чернігівській та Київській областях на територіях, тимчасово зайнятих російськими окупантами, широко фіксуються грабежі, насильницькі дії щодо місцевих жителів, захоплення цивільних приміщень, використання сільськогосподарських ангарів для стоянки військової техніки, облаштування вогневих позицій у густонаселених районах, на об’єктах цивільної інфраструктури.

На територіях Херсонської та Миколаївської областей, що тимчасово зайняті ворогом після 24 лютого 2022 року, для впливу на місцеве населення окупанти використовують підрозділи психологічної боротьби. За наявною інформацією створено до 10 тактичних груп психологічної боротьби із завданнями щодо проведення пропагандистської роботи з місцевим населенням.

Окупанти залякують населення північної частини тимчасово окупованої території АР Крим наступом Збройних Сил України. Крім того, ФСБ створює оперативні групи для роботи з населенням, зокрема щодо виявлення опору.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: