Знайомтесь: одеський кіт Нептун

Знайомтесь: одеський кіт Нептун

Одеський кіт Нептун… Він не міг не з’явитися на світ — як ще один «типовий представник» одеситки Юлії Подмогіної та її дивовижного військового щоденника, який представлений в образі бойових котів і постійно поповнюється.

— Ви звали його, і він прийшов. Слава Нептуну! – Так говорить про свого нового кота Юлія Подмогіна (Julia Рod).

«Одеське життя» вже розповідало, як почали з’являтися на світ українські бойові коти-визволителі («Ukrainian Warrior Cats») одеського художника та ілюстратора, діджитал-дизайнера, у минулому журналістки Юлії Подмогіної.

Її першим витвором став кіт-одесит у тільнику та з коктейлем Молотова. Потім була ціла серія котів із Києва та Бучі, Харкова та інших міст України.

І ось тепер – як відгук на відомі події зі знищеною “Москвою” – на світ з’явився кіт Нептун. Ви тільки вдивіться в нього: безстрашний красень з тризубом у руці, як і належить Богові морів.

Коти Юлії Підмогиної океаном розтікаються по соцмережах не тільки в Україні, а й у багатьох інших містах світу, вони надихають, розчулюють, радують і викликають сльози (вдивіться тільки в обличчя кота з Бучі).

— Моя перша футболка з Ukrainian Warrior Cats була доставлена ​​до США, а тепер можна купити і в Україні, і в інших країнах. Окрім Мордора, звісно, ​​– розповідає Юлія.

Виручені від творчості кошти Юлія передає благодійність.

З усіма бойовими українськими котами-визволителями Юлії Подмогіної, які з’являються на світ, можна познайомитися тут — https://www.instagram.com/juliapod_art/

Фото – Facebook-сторінка Юлії Подмогіної

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції