Затримання Медведчука: Україна встановила новий рекорд щодо швидкості створення мемов

Затримання Медведчука: Україна встановила новий рекорд щодо швидкості створення мемов

Вчорашнє затримання найзнаменитішого зрадника України та агента кремля Віктора Медчука буквально одразу вибухнуло в інтернеті величезною кількістю мемів на цю тему.

Посприяло тому й фото затриманого Медведчука. Нещодавно кум путіна був олігархом, мав мільярди гривень, а тепер підозрюваний у держзраді з’явився перед українцями у жалюгідному вигляді, пониклим, переодягнутим чомусь в українську військову форму явно більшого розміру, чому та просто висить на ньому.

В українців це одразу викликало асоціацію з полоненими росіянами. Та не з усіма, а з одним конкретним солдатом, який перед цим вразив нашу країну своїм жалюгідним виглядом і теж став героєм мемів, як уособлення справжньої, а не з тб-картинки, армії окупантів.

Взагалі ж гуморний тренд щодо арешту зрадника завдав сам президент України Володимир Зеленський, який публікацію фото із затриманим Медведчуком супроводив підписом «З Днем космонавтики» (Це свято відзначається 12 квітня).

Багато фотожаб обіграють зв’язок Медведчука з Путіним і те, що рано чи пізно диктатор країни-агресора опиниться на місці Медведчука.

Багато авторів мемов представляють Медведчука полоненим російським окупантом, яким той, насправді, і є. І розмови в нього такі самі: казки про навчення. Ну і, звісно, дзвінок близьким. В одних випадках він дзвонить дружині Окасані Марченко, що втекла з країни, в інших – куму путіну.

Є і мем, який викликає швидше сльози ніж сміх. На ньому Медведчук тримає в руках книгу історика Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса”. Медведчук за радянських часів був адвокатом видатного поета та дисидента, але замість того, щоб захистити Стуса, вимагав ще більшого покарання на судилищі. Стус загинув у радянському таборі. На Кіпіані Медведчук подавав до суду.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції