Новини Одеси та Одеської області

Відключення світла в Одесі можуть тривати до весни? (відео)

З 25 жовтня 2022 року компанія «Укренерго» почала застосовувати на території Одеси та Одеської області графіки стабілізаційних відключень електрики з метою стабілізувати енергосистему України, яка постраждала від обстрілу російськими агресорами.
Відповіді на головні питання, пов’язані із відключеннями світла у нашому регіоні, дав сьогодні на брифінгу генеральний директор компанії «ДТЕК Одеські електромережі» Дмитро Григор’єв.

Як довго триватимуть відключення світла?

Не виключено, що за графіками стабілізаційних відключень доведеться жити до весни. При цьому відключення можуть бути цілодобовими.

Дмитро Григор’єв пояснив, що коли графіки почали застосовувати, ДТЕК розмістив «вже конкретніший» графік із переліком не лише міст, селищ, вулиць, що відключаються, а й номерів будинків.

А зараз у компанії працюють над цілодобовими графіками. Також відпрацьовується велика кількість помилок прив’язки клієнтів до джерел електропостачання, оскільки раніше низка споживачів не внесли до документації.

Скільки триватимуть відключення світла?

Гендиректор ДПЕК запевнив, що графіки побудовані з урахуванням, що кожна група буде без світла не довше чотирьох годин поспіль, проте нагадав, що НЕК «Укренерго» застосовує графіки з урахуванням ситуації, що склалася в енергосистемі, а зміни там відбуваються щохвилини. Тому знати, коли, на скільки і яку потужність буде запроваджено графік, досить складно.

Чому до «ДТЕК Одеських електромереж» неможливо додзвонитися?

Якщо вам не відповіли відразу в кол-центрі або на звернення, це не означає, що вас «ігнорують» – адже якщо у звичайний час кол-центр отримує близько трьох тисяч дзвінків на добу, то за минулу добу їхня кількість зросла до більш ніж 30 тисяч дзвінків та 795 тисяч звернень.

«Тому, сподіваюся, всі розуміють, що трапилося. Цей пік, у моєму розумінні, буде зменшено за тиждень. Коли всі будуть розуміти, що таке графіки, що вони є, вони застосовуються і в якому обсязі, в якій вони групі», – додав Дмитро Григор’єв.

Щодо сайту компанії, то він періодично «лягає», оскільки не розрахований на таку кількість запитів.

Крім того, гендиректор «ДТЕК Одеські електромережі» нагадав про необхідність споживати електроенергію помірно та зменшити навантаження вранці та ввечері, з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00 години.

Нагадаємо, сьогодні, 27 жовтня 2022 року, НЕК «Укренерго» скасував стабілізаційні відключення. Найближчим часом будинки всіх мешканців Одеського регіону будуть зі світлом. Як складеться ситуація надалі, спрогнозувати складно.

Ще новини Одеси на тему:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції