Вибираємо компанію для переїзду чи доставки габаритних покупок

Вибираємо компанію для переїзду чи доставки габаритних покупок

Плануючи переїзд чи купівлю нових меблів, ви рано чи пізно зіткнетеся з питанням щодо вибору компанії-перевізника, яка професійно допоможе вирішити проблему переїзду чи доставки меблів. Як організувати процес відправлення вантажу та грамотно підійти до вибору компанії-перевізника?

Чому важливо знати обсяг вантажу?

Об’єм вантажу, який ви хочете перевезти, має важливе значення, оскільки саме від цього залежатиме вибір транспортного засобу. На ринку вантажних перевезень є компанії, які пропонують перевезення вантажу, обсяг яких перевищує 1500 кг. Але при переїзді або доставці великогабаритних покупок, вам цілком достатньо буде звернутися до компанії, яка надає авто, вантажопідйомністю 500-1500 кг.

Як правило, такі компанії мають у своєму автопарку велику кількість автомобілів: фургони, а також суцільнометалеві. , тентовані та бортові авто. Тому можна підібрати автомобіль не тільки залежно від обсягу вантажу, але й зважаючи на його специфіку, вагу та габарити.

перевезення вантажів

За якими критеріями слід вибирати компанію з перевезення вантажів?

Залежно від обсягу вантажу та його специфіки ви повинні вибрати компанію, яка допоможе перевезти ваш вантаж із точки А до точки В. На які критерії потрібно звернути увагу при виборі компанії-вантажоперевізника?

  1. Дізнайтеся, чи виконує компанія, яку ви обрали для співпраці, ті завдання з перевезення, які ви позначили. Іноді трапляється, що компанії надають не весь спектр послуг з перевезень, а лише деякі з них або, наприклад, компанія працює в межах одного міста, а вам потрібно доставити вантаж, скажімо, Україною. Тому спочатку вивчіть перелік послуг, а вже потім дзвоніть і дізнавайтеся про всі додаткові питання.
  2. Зверніть увагу на час доставки товару. Деякі компанії доставляють вантаж у нормальному режимі часу, а деякі пропонують експрес-доставку.
  3. Уточніть вартість доставки вантажів, а також перевірте досвід та надійність компанії.
  4. Уточніть, наскільки оперативно компанія зможе надати транспорт.
  5. І останній, але дуже важливий пункт: дізнайтеся, чи компанія працює офіційно: чи укладає договори, чи проводить страхування вантажу і чи надає всі необхідні документи.

Які бонуси надають компанії-вантажоперевізники своїм клієнтам?

Сьогодні велика кількість компаній працює на ринку надання послуг із вантажоперевезень. Але лише деякі з них працюють дійсно з орієнтацією на клієнта та пропонують цікаві програми лояльності.

Наприклад, компанія CarGoo пропонує своїм клієнтам швидку доставку авто. Менеджери компанії гарантують, що авто буде на місці вже через 15 хвилин після оформлення замовлення. Саме замовлення можна оформити в режимі «тут і зараз» або зробити попереднє замовлення. Також при виборі компанії зверніть увагу, щоб вона працювала також у вихідні та святкові дні. Адже ми плануємо переїзд чи купівлю нових меблів саме у вихідні, тому цей нюанс у роботі дуже важливий.

Компанії, орієнтовані на клієнта, також підвищують зручності, даючи можливість замовити авто онлайн лише у кілька кліків. При цьому жодних зайвих передзвонів та уточнюючих розмов. Також оплачувати замовлення можна будь-якою карткою. Ще одна зручність: клієнт може стежити за прибуттям автомобіля також онлайн.

Організовуємо перевезення вантажу правильно

Після того, як ви передали вантаж перевізнику, саме він за нього відповідає доти, доки замовлення не буде доставлене за вказаною адресою. Але підготовка вантажу залежить від відправника вантажу, тобто. від вас.

Що потрібно зробити, перш ніж викликати автомобіль вантажоперевізника?

Ви повинні визначити:

  • характеристику вантажу;
  • обсяг, габарити та вага;
  • географію доставки (у межах міста або між містами України);
  • час доставки;
  • потрібні додаткові послуги: навантаження, розвантаження, можливо навіть тимчасове зберігання.
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції