Новини Одеси та Одеської області

Ветерани футболу та збірна Подільщини провели благодійний матч для ЗСУ

На міському стадіоні відбувся футбольний матч, під час якого зустрілися Національна збірна України серед ветеранів та Збірна команда Подільського району. Матч мав благодійний характер на підтримку Збройних сил України та проходив під патронатом голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера.

Благодійний матч зібрав майже 110 тисяч гривень, які передано координатору волонтерського руху «Балтська громада — віримо в ЗСУ» Руслану Антонюкову. Їх спрямовано на придбання спецзасобів облаштування спецтехніки 38-го зенітно-ракетного полку імені генерала-хорунжого Юрія Тютюнника.

військові

Неочікувано у другому таймі на ігрове поле у складі команди Подільщини вийшов Олег Кіпер. Адже він родом з Тимкового (Кодимщина) і таким чином очільник області вирішив підтримати рідну Подільську команду. Це надзвичайно сподобалося вболівальникам. Трибуни, підтримуючи гравців, скандували: «Кіпер, треба гол!».

Матч завершився з рахунком 4:1 перемогою Національної збірної ветеранів футболу.

У перерві між таймами розігрувалися два футбольні м’ячі з автографами зірок українського футболу. За найбільший донат м’яч отримав депутат Балтської міської ради Олександр Радзилевич, який зробив значний благодійний внесок – 10 тисяч гривень.

глядачі футболу

– Щиро дякую всім, хто долучився до участі у цьому великому спортивному заході, а також колегам з громад Подільщини, жителям Балтщини, сусіднім громадам. А ще великий футбол дав змогу задонатити для ЗСУ і поспілкуватися та обговорити робочі питання, — прокоментував подію Балтський міський голова Сергій Мазур.

Також Подільщина передала військовим авто Перемоги. Почесну місію виконали голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер і голова Подільської районної адміністрації Михайло Лазаренко.